Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Technicko obchodní zástupce – spotřebiče pro vytápění průmyslových objektů

vloženo:10.12.2018
firma:Hydronic Systems Prague s.r.o.
jméno:Petr Šaroch
kontakt:praha@hydronic.cz
region:Praha, Středočeský kraj
Náplň práce:
  • Zodpovídá za prodej výrobků Hydronic Systems pro průmyslové aplikace zejména teplovodní sálané panely, teplovodní, parní i plynové teplovzdušné jednotky, dveřní a vratové clony
  • Zajišťuje technickou podporu projektantů a montážních firem – návrh řešení, technická / cenová optimalizace – složitější případy s podporou našeho technika
  • Zajišťuje technicko-obchodní podporu montážních firem – návrhy řešení menších hal, zpracování cenových nabídek
  • Buduje osobní vztahy s projektanty TZB, montážními firmami a investory
  • Vyhledává obchodní příležitosti, mapuje potřeby zákazníků, technické i cenové řešení konkurence
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, TZB nebo příbuzný obor výhodou praxe je samozřejmě výhodou, ale aktivního absolventa rádi zaučíme
  • Ochotu se dále vzdělávat
  • Uživatelskou znalost práce na PC, základní znalost AutoCAD popř. Revit výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost analytického myšlení
  • Ochotu pravidelně cestovat v rámci ČR a občas do zahraničí v rámci EU školení u výrobců atp.
  • Připravenost přijmout výzvu a zásadním způsobem se podílet na vybudování segmentu „průmysl“ v rámci naší firmy
Nabízíme:
  • Zázemí ekonomicky zdravé stabilní ryze české firmy
  • Tvůrčí práci v přátelském kolektivu
  • Podporu vašeho odborného růstu – interní školení, školení u výrobců, maximální podporu vašeho sebevzdělávání
  • Velmi motivační platové ohodnocení
  • Občasný home office, možnost pružné pracovní doby, sick days – obecnou ochotu si navzájem vyhovět
  • Služební auto v případě zájmu i pro soukromé použití

V případě zájmu zašlete prosím vás strukturovaný životopis na adresu praha@hydronic.cz předmět „Technicko obchodní zástupce - průmysl“

Témata 2019

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny