Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Zpracovatel/ka hlukových studií pro dopravní stavby

vloženo:7.12.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho významného klienta který se specializuje na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních, silničních a dálničních staveb a systémů městské hromadné dopravy, hledáme:

Pracovní náplň:
  • Zpracování hlukových studií pro dopravní stavby – silniční a železniční
Požadujeme:
  • vzdělání VŠ technického směru
  • znalost legislativy vztahující se k problematice hluku
  • praxe se zpracováním hlukových studií, modelování akustických situací, návrh a projednání protihlukových opatření s orgány ochrany veřejného zdraví výhodou
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně, flexibilitu a zájem o práci v daném oboru
  • znalost práce na PC (např. CadnaA, MicroStation, AutoCAD, Word, Excel)
  • komunikační a organizační dovednosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • pracovní nasazení, flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • dobré platové podmínky
  • zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • příjemné prostředí v pracovním kolektivu
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění)

Nástup: ihned, případně po dohodě
Místo výkonu práce: Praha

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny