Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

After Market Service Support

vloženo:3.12.2018
firma:Hoval spol. s r.o.
jméno:Mgr. Nicola Randová
kontakt:Nicola.Randova@hoval.com
region:Plzeňský kraj

Společnost Hoval, výrobce a distributor tepelné techniky a vzduchotechniky přijme nového kolegu nebo kolegyni na pozici AMS (After Market Servis) Coordinator

Pracovní náplň:
  • Podpora servisního týmu
  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Plánování servisních zásahů,
  • Správa interní databáze
  • Správa systému objednávek a plánování servisních zásahů
  • Agenda servisních smluv
  • Komunikace s výrobním závodem a technickou podporou
  • Příprava školení interích x externích partnerů
  • Správa skladových zásob servisních techniků
Požadujeme:
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v oboru TZB výhodou
  • Praxe v zákaznickém servisu výhodou
  • Zkušenost s prací v systému SAP výhodou
  • Flexibilitu a týmovost
  • ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
  • intenzivní a pravidelná školení v oboru TZB a vzduchotechniky
  • dlouhodobé, perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu
  • práci pro zajímavou a stabilní nadnárodní společnost
  • spolupráci v mezinárodním týmu odborníků
  • řadu bonusů
Platové ohodnocení
  • nadstandartní
Místo pracoviště:
  • Plzeň, sídlo firmy

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny