Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Specialista certifikací budov a auditů budov LEED / BREEAM s AJ

vloženo:3.12.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha
Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Požadavky:
  • VŠ technického zaměření - ideálně strojní nebo stavební obor TZB - prostředí budov / energetika
  • aktivní VELMI dobrá znalost angličtiny (veškerá dokumentace je zpracovávaná v AJ)
  • může být i absolvent s krátkou praxí v oblasti "green building" a certifikací budov
  • zájem o oblast green building a trvale udržitelného rozvoje
  • Znalost LEED či BREEAM certifikace
  • Kvalifikace „BREEAM I. A." výhodou
  • Zájem o rozšiřování znalostí v oblasti certifikací budov
  • Praktická zkušenost s LEED nebo BREEAM certifikací projektu - výhodou
  • Praxe v oboru z projekce či realizace min. 2 roky je výhodou
  • samostatnost a iniciativa
  • ochota dál se vzdělávat
  • ochota cestovat
Pracovní náplň:
  • zpracování podkladů pro certifikaci budov, podle zahraničních standardů ( LEED, BREEAM, SBToolCZ)
  • podpora a konzultace v průběhu projektů v oblasti certifikací od registrace až po udělení certifikátu
  • podílení se na zpracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB)
  • podílení se na zpracování matematických modelů k certifikaci budov
  • podílení se na zpracování závěrečných zpráv k certifikaci budov
Nabízíme:
  • uplatnění a zázemí významné nadnárodní konzultační společnosti s působením po celém světě
  • účast na významných projektech v oblasti energetických auditů a certifikací budov
  • profesionální růst a další kariérní postup v rámci mezinárodního působení firmy
  • samostatnou tvůrčí práci v mezinárodním prostředí
  • průběžné odborné vzdělávání a profesní růst
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • mladý, příjemný a dynamický kolektiv
  • zaměstnanecké výhody a sociální program
  • možnost působení i v zahraničí

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny