Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technicko-obchodní zástupce tepelných čerpadel NIBE

vloženo:30.11.2018
firma:Družstevní závody Dražice - strojírna, s.r.o., člen skupiny NIBE
jméno:Lenka Jehlíková
kontakt:prace@dzd.cz
region:Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Divize NIBE ENERGY SYSTEMS CZ je výhradním dodavatelem švédských tepelných čerpadel této značky na trhy České a Slovenské republiky s aktuálně největším podílem prodaných tepelných čerpadel v těchto regionech. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta pro rozšíření našeho týmu na pozici:

Technicko – obchodní zástupce tepelných čerpadel NIBE pro oblast ZÁPADNÍ ČECHY

Co budete dělat:

  • samostatné vedení obchodních případů
  • návrhy a dimenzování tepelných čerpadel a příprava obchodních nabídek
  • obchodní podpora instalačních firem při jednání s konečnými uživateli
  • technická podpora instalačních firem při instalaci tepelných čerpadel
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • aktivní komunikace se stávajícím obchodními partnery a projektanty TZB
  • prezentace na výstavách a odborných konferencích
  • samostatné plánovaní rozvržení pracovní doby, práce z domova

Co byste měl/a umět a mít:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z oblasti TZB
  • základní znalosti z oboru regulace a elektro
  • znalosti z oboru vzduchotechniky vítány
  • dobré komunikační schopnosti
  • osobní zodpovědnost za výsledky ve svěřeném regionu
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • práce s PC (základy Excel, PowerPoint)
  • znalost AJ výhodou

Co vám nabízíme:

  • velmi dobré pracovní podmínky ve stabilní firmě s dlouholetou působností
  • zajímavé finanční hodnocení včetně motivačních bonusů, 13. mzda
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky)
  • služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny