Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodní zástupce pro prodej průmyslových armatur

vloženo:29.11.2018
firma:Moravia Systems a.s.
kontakt:jana.novakova@moraviasystems.cz
region:Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina

Hledáme aktivní, dravé obchodní zástupce pro prodej průmyslových armatur.

KDE BUDETE PRACOVAT?

  • Ve svěřených regionech: Ústeckého a Středočeského kraje nebo Plzeňského a Karlovarského kraje nebo Jihočeského kraje a Vysočiny.

CO BUDETE DĚLAT?

  • pečovat o přidělené zákazníky (podpora a rozvoj prodeje)
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • spolupracovat s celým týmem obchodního oddělení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • min. SŠ vzdělání, ideálně v oboru strojírenství
  • znalost práce na PC, občas tvorbu nabídek, zpracování produktového řešení
  • komunikaci se zákazníky
  • schopnost samostatně vést obchodní případy a cestovat po svěřeném regionu
  • ochotu k neustálému vzdělávání a rozvoji znalostí
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk.B
  • praxe výhodou, ovšem rádi zaškolíme i šikovného aktivního absolventa

CO VÁM NABÍZÍME?

  • dobrý tým a skvělého šéfa
  • motivační ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené, stravenky a další benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

Nástup možný ihned!

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny