Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projekt manažer - inženýrské sítě

vloženo:21.11.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho významného klienta – významnou stavební společnost, která je zaměřena na přípravu a realizaci inženýrských sítí, dopravních staveb, sanačních a zemních prací včetně demolic, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Projekt manažer

V souvislosti s rozšiřováním projektových týmů hledáme pro klienta nové spolupracovníky pro projekty Inženýrských sítí (IS) a dopravních staveb (DS) se zkušeností v realizaci těchto staveb.

Náplň práce:
  • kontrola vedení stavby,
  • koordinace prací na stavbě,
  • výběr a řízení subdodavatelů,
  • kontrola kvality prováděných prací,
  • příprava a kontrola harmonogramu,
  • kontrola a přejímka prací subdodavatelů,
  • komunikace s investorem, TDI a projektantem
  • kontrola fakturace, předání a převzetí díla investorem
  • kontrola dodržování BOZP,
  • vedení stavebního deníku
Vaše předpoklady:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v realizaci IS a DS - komunikací (zpevněných ploch)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • řídící schopnosti a přirozená autorita,
  • schopnost zvládat a řešit problémy
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • rozhodnost a orientace na cíl
  • autorizace v oboru výhodou
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil
  • notebook
  • mobilní telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny