Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Konstruktér

vloženo:26.10.2018
firma:Kermi s.r.o.
region:Plzeňský kraj

Hledáme zaměstnance do provozu na volnou pracovní pozici kostruktér

Náplň práce:

  • tvorba výkresové dokumentace pro výrobky odlišné od standardu
  • tvorba a úprava modelů v Inventoru
  • konstruování přípravků a zařízení
  • tvorba výkresů pro náhradní díly
  • ostatní konstrukční činnosti dle požadavků vedení

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní), možno i absolvent
  • zkušenosti s programem Auto CAD a Inventor výhodou
  • základní znalost německého jazyka, ochota se dále vzdělávat formou firemních jazykových kurzů
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné roční navyšování mezd
  • příspěvek na dopravu až 5.400 Kč/ měsíc
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • výhodné tarify T-Mobile odměny k životním i pracovním jubileím
  • očkování proti chřipce, vitamíny

Pokud máte zájem o danou pracovní pozici, můžete nás kontaktovat:

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny