Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technicko - obchodní zástupce

vloženo:9.10.2018
firma:ATREA s.r.o.
kontakt:personalistika@atrea.cz
region:Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj

Oblast Praha, jižní a západní Čechy

Náplň práce:

  • Zodpovídá za prodej výrobků společnosti ATREA
  • Buduje osobní vztahy s projekčními firmami, montážními vzduchotechnickými firmami, architekty a developery
  • Vyhledává obchodní příležitosti
  • Zajišťuje technickou podporu (odpovědi na dotazy, vyjasnění poptávek, zpracování cenových nabídek)
  • Účastní se školení a výstav
  • Mapuje činnost konkurence
  • Vede a průběžně aktualizuje obchodní agendu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti z oboru vzduchotechniky a klimatizace alespoň 2 roky
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochota se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru
  • Zajímavou práci v tvůrčím kolektivu
  • Odborná školení a rozvoj
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis e-mailem na adresu: personalistika@atrea.cz nebo písemně:
Osobní oddělení, ATREA s.r.o., Československé armády 32, 466 05 Jablonec nad Nisou
Více informací o firmě naleznete na www.atrea.cz

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška