Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technolog

vloženo:3.10.2018
firma:FV Plast, a.s.
kontakt:petra.altschmiedova@fv-plast.cz, tel.+420 608 040 963
region:Středočeský kraj
  • jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • zodpovědnost za stav a údržbu výrobní technologie (extruzní linky, chlazení)
  • komunikace s dodavateli
  • spolupráce při zavádění a odlaďování výroby nových produktů
  • spolupráce při řešení technologických problémů

Požadujeme:

  • VŠ (nebo SŠ s praxí min.6 let) technického směru - strojírenství (zkušenost se zpracováním plastů výhodou
  • znalost práce v CAD výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost AJ na komunikační úrovni (komunikace s dodavateli)

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení s možností navýšení mzdy po zapracování
  • zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity)
  • zázemí stabilní české výrobní společnosti (přes 25 let na trhu)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • dobrá dostupnost z Prahy autem i vlakem (závod FV - Plast, a.s. Čelákovice)
Svůj životopis zašlete prosím na email: petra.altschmiedova@fv-plast.cz, případné dotazy na telefonu +420 608 040 963.

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška