Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí TZB/projektový manažer

vloženo:13.9.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho klienta, který se zabývá plánováním, výstavbou a údržbou, hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Řízení projektů TZB (věcné, časové, ekonomické) jak v ČR, tak v Německu a Rakousku
  • Spolupráce s objednatelem a ostatními účastníky stavby
  • Řízení pracovních postupů, změn a dokumentace
  • Řízení kvality projektů
  • Časové řízení projektů, koordinace subdodávek a montážních kapacit
  • Řízení nákladů a výnosů projektů

POŽADUJEME:

  • SŠ, VŠ vzdělání v technických oborech
  • Praxi min 5 let v oboru z toho min 3 roky na obdobné pozici
  • Přednostně němčinu popř. angličtinu – na komunikační úrovni
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Flexibilitu a pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon, notebook
  • Práci v neformálním a komunikativním pracovním kolektivu

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny