Nabídky pracovních míst

Konstruktér

vloženo:9.8.2018
firma:AZP Brno s.r.o.
jméno:Ing. Tomáš Slabák
kontakt:+420 602 518 685; tslabak@azp.cz
region:Jihomoravský kraj

AZP Brno s.r.o. - česká výrobní společnost působící od roku 1992 v oblasti automatické sanitární techniky hledá konstruktéra

Náplň práce

  • Samostatná konstrukce převážně atypových nerezových výrobků, tvorba technické dokumentace včetně rozvinů plechových dílů, spolupráce s výrobou a obchodním oddělením, konstrukce přípravků, vývoj nových výrobků

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru strojním
  • Znalost modelování v 3D programu – ideálně Solid Edge

Výhodou

  • Zkušenosti s plechovými díly
  • Zkušenosti s návrhem (montáží) rozvodů elektro a vody ve strojích
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Zajímavou nestereotypní práci, která vás bude bavit
  • Možnost seberealizace (hned vidíte výsledek své práce)
  • Možnost osobního růstu
  • Dobrý kolektiv
  • Příspěvek na stravování

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch