Nabídky pracovních míst

Projektant TZB (vytápění)

vloženo:9.8.2018
firma:Pražská plynárenská, a. s.
jméno:Tomáš Hájek
kontakt:tomas.hajek@ppas.cz
region:Praha

Máte zkušenosti s projektováním TZB ?
Hledáte perspektivního zaměstnavatele s možností dalšího rozvoje?
Tak nejspíš hledáte nás… :-).

CO VÁS ČEKÁ?

  • zpracování projektů v oblasti TZB (plynové kotelny, vytápění)
  • tvorba výkresů technické dokumentace
  • spolupráce s jednotlivými techniky
  • komunikace s investory a účast při výstavbě
  • účast na obchodních jednáních

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání (technické nebo stavební obory)
  • autorizace ČKAIT (technické zařízení budov)
  • praxe v oboru min. 3 roky (specializace na vytápění výhodou)
  • znalost kreslení v AutoCADu
  • flexibilitu a chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • různorodou práci s možností seberealizace
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • široký okruh zaměstnaneckých výhod formou Cafetérie
  • stravování v závodní restauraci s příspěvkem na stravování
  • zvýhodněná mobilní volání a internet v mobilu (platí i pro rodinné příslušníky)
  • parkoviště pro zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené

Nástup dle dohody.

Pozice se nachází v dceřiné společnosti Prometheus, energetické služby, a. s.

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch