Nabídky pracovních míst

Asistent / ka stavbyvedoucího topení- SETOP s.r.o.

vloženo:7.8.2018
firma:SETOP, s.r.o.
jméno:Milan Lukášek
kontakt:lukasek@setop.cz
region:Jihomoravský kraj

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci, v zavedené topenářské firmě, včetně zaškolení a podpory? Stavbyvedoucí a technici hledají kolegu.
Pozice je vhodná pro absolventy, zaškolíme, zaučíme.

Náplň práce:
  • administrativní práce ve stavebnictví, vedení BOZP
  • poptávky, objednávky, předání, dokumentace
  • příprava nabídek
  • komunikace s potencionálními klienty
Požadujeme:
  • min. SŠ
  • ŘP sk. B výhodou
  • znalost stavebních prací v oboru ZTI, UT, plyn, stavby velkou výhodou
  • dobrá morálka a samostatnost, spolehlivost, chuť do práce
Nabízíme, zaškolíme:
  • plat 20 000 Kč až 30 000 Kč
  • prémie, stravenky
  • místo pracoviště: SETOP s.r.o. - Brněnská 83, 664 01 Holasice
  • jednosměnný provoz, plný úvazek, pracovní smlouva
  • nástup: ihned
  • vše Vás zaučíme a podrobně zaškolíme
  • dostanete podrobné vstupní informace na rychlé zapracování

Kontakt - životopis zašlete emailem na:
Milan Lukášek
SETOP, s.r.o.
Brněnská 83
664 61 Holasice
E-mail : lukasek@setop.cz
Web : www.setop.cz
www.instagram.com/setopcz/

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch