Nabídky pracovních míst

Samostatný strojní konstruktér

vloženo:3.8.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích. Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • Příprava a zpracování projektové dokumentace (dispozice zařízení, potrubí, specifikace materiálu)
  • Spolupráce při vytváření strojně-technologických schémat
  • Spolupráce při zpracování dokumentace pro výběr dodavatele (náčrtky aparátů, dispoziční výkresy, specifikace materiálu)
  • Úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
  • Spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu
  • Účast na projednávání se zákazníkem, kontrolních dnech
  • Spolupráce na interních koordinacích
  • Možné služební cesty

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání - strojního zaměření
  • Anglický jazyk - aktivně
  • Praxe v oblasti projektování čistých prostor
  • Práce na PC (AutoCad, 3D software (AutoPlant) výhodou, Microsoft office – Word, Excel)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
  • Moderní neformální pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace a profesního růstu

Informace o pracovním místě:

  • Místo práce – Praha
  • Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
  • Nástup možný dle dohody

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch