Nabídky pracovních míst

Projektant (MaR)

vloženo:3.8.2018
firma:ALP Consulting s.r.o.
jméno:Tereza Indrová
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích. Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme

  • SŠ,VŠ elektrotechnické zaměření
  • praxe v oboru min. 1 rok, možnosti i pro absolventy VŠ, SŠ elektro zaměření
  • autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost vyhl.č. 50/1978 Sb.
  • znalost práce na PC (AutoCad, 3D software výhodou, Microsoft office – Word, Excel)
  • znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz – skupina "B"
  • znalost práce na PC a MS Office
  • Odpovědnost, samostatnost,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • komunikativnost

Náplň práce

  • projektování v oblasti MaR (měření a regulace)
  • příprava a zpracování projektové dokumentace
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
  • spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu
  • účast na projednávání se zákazníkem, kontrolních dnech
  • spolupráce na interních koordinacích
  • možné služební cesty

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • moderní neformální pracovní prostředí
  • možnost seberealizace a profesního růstu,
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch