Nabídky pracovních míst

Technolog/Přípravář/Kalkulant

vloženo:13.6.2018
firma:H & B delta s.r.o.
jméno:Mgr. Tereza Kolínková
kontakt:725 675 531, tereza.kolinkova@hbdelta.cz
region:Zlínský kraj

Nabízíme:
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • jistotu a zázemí v ryze české a stabilní společnosti
  • přátelský tým
  • systém benefitů
Náplň práce:
  • technická příprava výroby (zpracování výrobní a výkresové dokumentace, zajištění kooperace)
  • příprava programů pro CNC stroje, podpora CNC strojů
  • komunikace se zákazníky
Požadavky:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (ve strojírenském nebo příbuzném oboru)
  • aktivní znalost s programy AUTOCAD a CAM, INVENTOR
  • čtení technické dokumentace
  • praxe v oboru 3 – 5 let (výhodou)
  • technické myšlení a prostorovou představivost
  • schopnost převzít zodpovědnost za svěřené projekty, týmový duch
  • vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, loajalita
  • znalost AJ/NJ (výhodou)
  • ŘP sk. B (výhodou)
PLAT: 20000 – 35000 Kč

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czProdejní ceny bytů v ČR ke konci března vzrostly o 16 procentProjektová dokumentace na rodinný dům: Jak dlouho trvá, jaké jsou fáze a celková cenaStále populárnější sprchové kouty ESCURA ve špičkové kvalitě a osobitém designuPlyn, elektřinu, uhlí, pelety? S volbou vytápění vám pomůže veletrh FOR ARCH