Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí/ Stavební mistr

vloženo:13.6.2018
firma:H & B delta s.r.o.
jméno:Mgr. Tereza Kolínková, personalista
kontakt:725 675 531, tereza.kolinkova@hbdelta.cz
region:Zlínský kraj

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • jistotu a zázemí ve stabilní ryze české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení s vazbou na výkon
  • mobilní telefon, notebook a služební automobil
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský tým
  • firemní systém benefitů
Náplň práce:
  • koordinace zaměstnanců a subdodavatelů nad konkrétní zakázkou
  • kontrola nad dodržováním kvality zakázek
  • zajištění přípravy staveniště
  • vedení administrativy zakázek
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe v oboru (výhodou) není podmínkou
  • znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • ŘP sk. B (aktivní)
  • znalost AJ/NJ (výhodou, ale není podmínkou)
  • vhodné i pro absolventy

Plat: 30000 – 45000 Kč

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czProdejní ceny bytů v ČR ke konci března vzrostly o 16 procentProjektová dokumentace na rodinný dům: Jak dlouho trvá, jaké jsou fáze a celková cenaStále populárnější sprchové kouty ESCURA ve špičkové kvalitě a osobitém designuPlyn, elektřinu, uhlí, pelety? S volbou vytápění vám pomůže veletrh FOR ARCH