Nabídky pracovních míst

Elektrikář

vloženo:5.6.2018
firma:Evora CZ, s.r.o.
jméno:Zuzana Minaříková
kontakt:minarikova@evora.cz, +420 530 33 11 77.
region:Jihomoravský kraj

Do našeho stále se rozrůstajícího týmu hledáme další kolegy na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Elektroinstalační a elektromontážní práce NN.
  • Elektroinstalace silnoproud, slaboproud (např. inteligentní elektroinstalace).
NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Doplnění kvalifikace, zaškolení a zapracování,
  • a další vzdělávání.
  • Práci ve férovém pracovním týmu.
  • Praxe v perspektivním oboru.
  • Placené přesčasy.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
POŽADUJEME
  • SOU nebo SŠ – elektrotechnického směru.
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz sk. B, ev. C.
  • Manuální zručnost, preciznost.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Čtení a použití technických podkladů.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem na minarikova@evora.cz.
KONTAKTNÍ OSOBA Zuzana Minaříková, tel. +420 530 331 177

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czProdejní ceny bytů v ČR ke konci března vzrostly o 16 procentProjektová dokumentace na rodinný dům: Jak dlouho trvá, jaké jsou fáze a celková cenaStále populárnější sprchové kouty ESCURA ve špičkové kvalitě a osobitém designuPlyn, elektřinu, uhlí, pelety? S volbou vytápění vám pomůže veletrh FOR ARCH