Nabídky pracovních míst

Projektový manažer

vloženo:16.5.2018
firma:ZAPA beton a.s.
jméno:Pavla Kafková
kontakt:pavla.kafkova@zapa.cz, 773 538 124
region:Praha
Koho hledáme:

Do našeho týmu hledáme nově otevřenou pozici Projektového manažera, který bude mít na starosti implementaci nových procesů a softwarů v naší společnosti.

Náplň práce:
  • Analýza vnitropodnikových procesů
  • Popis a dokumentace procesů ve společnosti
  • Tvorba procesních map
  • Implementace nových softwarů
  • Koordinace a administrace procesních změn
  • Správa interní dokumentace
  • Spolupráce s interním auditem
  • Hodnocení účinnosti systému řízení a správy společnosti
  • Tvorba testovacích matic a jejich procesní úprava
  • Identifikace a implementace interních kontrol procesů
  • Hodnocení rizik a interních neshod
  • Spolupráce na interních zlepšovacích aktivitách
Vaše předpoklady:
  • Velmi dobrá znalost Aj na úrovni B2-C1
  • Praxe na pozici projektového manažera alespoň 2 roky
  • Analytické a logické myšlení
  • Pečlivost, systematičnost, organizační schopnosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B – služební cesty v rámci ČR, příležitostně i na SK
Co Vám nabídneme my?
  • Zajímavé pracovní uplatnění a zázemí v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Různorodou práci a možnost poznat společnost v rámci různých oddělení
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv a pracovní zázemí v kanceláři dvou lidí
  • Výuku anglického jazyka
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Ostatní benefity dle portfolia benefitů zaměstnavatele

Pokud splňujete uvedené předpoklady a požadavky a naše nabídka Vás zaujala, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce e-mailem na pavla.kafkova@zapa.cz.

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czNáchod chce koupit za 46 milionů pozemky po bývalé textilní továrně v srdci městaLidovci chtějí jednat s MMR o rozvoji obecních nájemních bytůNejslavnější nedostavěné stavby světaDPP a Penta založí podnik na výkup pozemků pro stavbu metra D