Nabídky pracovních míst

Koordinátor vývoje produktů

vloženo:28.3.2018
firma:JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o.
kontakt:info@jablotronlt.com, +420 770 146 400
region:Zlínský kraj

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme člověka, který bude koordinovat vývoj nových produktů naší divize.

Vaším cílem bude koordinovat celý proces vzniku nových certifikovaných produktů, které budou na úrovni špičkového standardu technologií Jablotron a které budou naplňovat celkový strategický záměr divize JLT. Přitom dostanete možnost spoluurčovat jednotlivá produktová řešení a podílet se na jejich uvádění do prodeje. Budete především dohlížet na to, aby při řešení výsledek nevybočil ze stanoveného zadání, rozpočtu a harmonogramu.

Spíše než specifické technické znalosti vyžaduje pozice nadšení pro techniku a moderní technologie.

Co budete dělat?
  • odpovídat za realizaci produktů z portfolia divize JLT dle stanovených priorit
  • vyhledávat a určovat vhodná technická řešení pro jednotlivé produkty dle nabídky interních řešitelů i externích subdodavatelů, včetně rozhodnutí o dílčích komponentách
  • ve spolupráci s řešiteli připravovat prováděcí dokumentaci (tj. vývojová, resp. dodavatelská zadání)
  • zajišťovat, řídit a validovat výsledky vývoje a dodávek produktů od interních řešitelů a externích subdodavatelů
  • připravovat produkty pro uvedení do prodeje, včetně zajištění adekvání dokumentace a certifikace
Co očekáváme?
  • skvělé organizační schopnosti a schopnost důsledně určovat a dodržovat priority při řešení více projektů současně, zkušenosti s projektovým řízením
  • spolehlivost a samostatnost, radost z tvůrčí činnosti
  • dynamický a proaktivní přístup, odolnost a pružnou reakci na vnější vlivy
  • týmového ducha, ale zároveň i samostatnost a průbojnost
  • elán, pracovní nasazení a chuť budovat si znalosti moderních technologií Jablotron
Co může být výhodou?
  • znalosti techniky HVAC pro domácnosti (vytápění, větrání, klimatizace)
  • znalosti cizích jazyků
Co nabízíme?
  • mentora, který Vám bude oporou pro rychlý a úspěšný start
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • možnost podílet se na vytváření špičkových nových produktů a přispět tak k úspěchu českého know-how
  • profesní růst a adekvátní finanční ohodnocení

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím svůj profesní životopis na info@jablotronlt.com nebo volejte +420 770 146 400.

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely