Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Témata:
 
Katalog firem a výrobků:
Xella CZ, s.r.o.  |  www.ytong.cz
    [neaktuální záznamy (1) >>>]
 
Na dotaz ytong zobrazuji odkaz 1-50 z přibližně 299 nalezených.
 [další stránka >>>]
[zpráva]Ytong povede Dialog o normách ve stavebnictví a jejich plnění díky systému Ytong 14.9.2017
Ytong povede Dialog o normách ve stavebnictví a jejich plnění díky systému Ytong 14.9.2017Xella CZ, s.r.o. Společnost Xella CZ zve projektanty a architekty na odbornou konferenci Ytong Dialog,.. Ústředním tématem setkání je navrhování budov v systému Ytong,.. Jeden blok dopoledního setkání bude věnován inovacím systému Ytong,.. Zájemci se mohou přihlásit přes web společnosti Ytong... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Ytong schodišťová konzola 1.5.2017
Ytong schodišťová konzola 1... přichází společnost Ytong s několika inovacemi stavebního systému Ytong. Jednou z nich je Ytong schodišťová konzola.Schodišťová konzola slouží k uložení pórobetonových schodišťových stupňů Ytong Ytong schodišťový systém na míru se už v praxi etabloval a nyní jsme vyhověli požadavku na alternatívní ukotvení schodišťového stupně...
[zpráva]Zakládací tvárnice Ytong Start 24.4.2017
Zakládací tvárnice Ytong Start 24.4.2017Xella CZ, s.r.o. S novou stavební sezónou společnost Ytong uvádí na trh několik inovací stavebního systému Ytong. Významnou novinkou v sortimentu je zakládací tvárnice Ytong Start...Tvárnice Ytong Start je vyrobena s voděodolnou úpravou,.. Zakládací tvárnice Ytong Start:.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Realizace RD v systému Ytong s využitím masivní konstrukce střechy Ytong Komfort 25.6.2014
Realizace RD v systému Ytong s využitím masivní konstrukce střechy Ytong Komfort 25... Realizace konstrukcí nosných a obvodových stěn INP byly vlastně pro materiál Ytong standardní,.. která je tvořena systémem Ytong Ekonom tloušťky 250 mm... Ytong Ekonom je navržen tak,.. vytvořený díky použití nového tvaru vložky Ytong Ekonom. Plnost materiálu Ytong použitého pro výrobu vložky Ekonom garantuje bezkonkurenční stupeň bezpečnosti v celém průběhu provádění stropní konstrukce... V těchto kritériích se konstrukce stropu Ytong Ekonom zásadně liší od všech konkurenčních systémů na našem trhu a ..
[zpráva]Tvárnice Ytong Multipor 11.6.2009
Tvárnice Ytong Multipor 11.6.2009Xella CZ, s.r.o. Tvárnici Ytong Multipor, která má stejné tepelněizolační schopnosti jako polystyren nebo minerální vlna zavedla od nového roku do prodeje v České republice společnost Xella CZ.Pórobetonové tepelněizolační desky s názvem Ytong Multipor jsou výsledkem technologického vývoje značky Ytong. Ytong Multipor je extrémně vylehčený bílý pórobeton s přibližně třetinovou objemovou hmotností... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Strop Ytong Ekonom a střecha Ytong Komfort – zkušenosti ze staveb 17.11.2014
Strop Ytong Ekonom a střecha Ytong Komfort –.. Ytong Ekonom,.. Ytong Komfort... Zejména stropy Ytong Ekonom se na trhu velmi dobře etablovaly... stropem Ytong Klasik a novou konstrukcí Ytong Ekonom spočívá v možnosti vynechání poměrně pracné nadbetonávky tl... Kombinace stropu Ytong Klasik a Ytong Ekonom,.. lze strop Ytong Ekonom a střechu Ytong Komfort považovat za konstrukce kvalitativně velmi nadčasové a nadstandardní,.. Konstrukční systém Ytong pro stropy a střechy Stáhněte si naši novou přehlednou brožuruo navrhování konstrukcí stropů a střech systému Ytongzde!..
[zpráva]Změna označování tvárnic Ytong 8.5.2017
Změna označování tvárnic Ytong 8.5.2017Xella CZ, s.r.o. V rámci inovací stavebního systému přichází společnost Ytong v nové stavební sezóně s několika novinkami. Pro snazší orientaci v sortimentu byly nově vytvořeny nové produktové řady odpovídající použití ve stavebních konstrukcích. Došlo také ke změně pevností u některých materiálů. Podrobnosti ke změnám v sortimentu jsou uvedené v tabulce, kterou také naleznete v brožuře Přehled materiálových vlastností a produktů 2017... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Novinka - Obloukové segmenty Ytong 14.5.2011
Novinka - Obloukové segmenty Ytong 14.5.2011Xella CZ, s.r.o. S obloukovými segmenty Ytong je jednoduchá práce. Hlavními výhodami jsou kreativní oblé tvary příček, prefabrikované zakřivení bez pracného opracování a hladký povrch usnadňující finální úpravy. Výhodou obloukových segmentů Ytong je také přesnost zdění na tenké maltové lože tl... Pro nanášení malty je také potřeba používat výhradně speciální zubaté lžíce Ytong odpovídající šířky... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]YTONG podklady pro projektování 26.9.2017
YTONG podklady pro projektování 26.9.2017Xella CZ, s.r.o. Usnadněte si zpracování projektové dokumentace – vše na jednom místě – navrhování a konstrukce, konstrukční detaily, BIM, software.S Ytongem jste s BIM o krok napřed Společnost Xella CZ nabízí ke stažení kompletní řešení pro stěnové, střešní a stropní systémy jako datové soubory BIM, které je možné zpracovat v softwaru Revit® nebo Archicad®. Systémová řešení BIM umožňují získat:..Ytong Statix - aplikace pro stanovení statické únosnosti zdiva na základě zadaných parametrů... Výrobce stavebního materiálu ..
[zpráva]Seminář YTONG Dialog 2016 5.10.2016
Seminář YTONG Dialog 2016 5.10.2016AZ Promo s.r.o. Pokračujeme v úspěšných seminářích YTONG Dialog 2016, tentokrát 18.10. v Praze a 20.10. v Liberci. Dále Vás zveme do výrobního areálu a do vzorkovny spol. Laufen CZ 18.10. ve Znojmě.Seminář YTONG Dialog 2016 Společnost AZ Promo s.r.o. se zabývá organizací odborných ...
[zpráva] 4. ročník Středoškolské soutěže Ytong , pořádané ... 16.6.2010
16.6.2010Xella CZ, s.r.o. 4. ročník Středoškolské soutěže Ytong, pořádané společností Xella CZ, zná své vítěze. Opět se ukázalo, že dovednosti ani talent českým středoškolákům nechybí. Studentské práce porotu překvapily profesionalitou a kvalitou prezentace. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[zpráva]Žaluziový kastlík Ytong 8.8.2017
Žaluziový kastlík Ytong 8.8.2017Xella CZ, s.r.o. Žaluziový kastlík se stal u mnoha rodinných domů již standardním požadavkem. Ytong proto vyvinul řešení vhodné pro většinu venkovních žaluzií na našem trhu...Systémové řešení Ytong pro bezproblémovou dodatečnou montáž venkovních žaluzií...Podomítkový samonosný žaluziový kastlík je speciálně vyvinutý pro zabudování do systémového řešení Ytong a tvoří schránku pro dodatečnou montáž venkovní stínicí techniky –.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Ytong představil novou aplikaci Statix 19.9.2016
Ytong představil novou aplikaci Statix 19.9.2016Xella CZ, s.r.o. Společnost Xella CZ, výrobce stavebního systému Ytong, rozšířila své bezplatné služby a využila dlouholetých znalostí svých odborníků při vývoji aplikace pro statické výpočty Statix. Ta nyní usnadní projektování a stavění z Ytongu. „Na rozdíl od jiných aplikací pro statiku dokáže vypočítat zatížení na stěnu i její únosnost a zároveň vyhodnotí,.. ale i například stavebníci svépomocí pro ověření statických parametrů komponentů Ytong...ytong.cz/ytong-statix... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva] Ytong nabízí pomoc postiženým povodněmi: zdarma... 28.8.2010
28.8.2010Xella CZ, s.r.o. Ytong nabízí pomoc postiženým povodněmi: zdarma odborné poradenství při likvidaci škod v zaplavených objektech ze stavebního systému Ytong, 50% slevu na zdicí materiál Ytong na opravu poškozených nebo obnovu zcela zničených domů. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[článek]Schodišťové stupně YTONG 22.6.2011
Schodišťové stupně YTONG 22.6.2011Xella CZ, s.r.o. Schodištové stupně Ytong SCH jsou prvky z pórobetonu P3,3-600 vyztužené svařovanou betonářskou výztuží BSt. 500. Schodišťové stupně slouží pro zhotovení schodišť v interiéru rodinných, případně bytových domů.Schodišťové stupně Norma/předpis STO 030-032490 Prefabrikované výrobky z pórobetonu Výrobek a použití Schodištové stupně Ytong SCH jsou prvky z pórobetonu P3,..Tenkovrstvá zdicí malta Ytong,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva] Ytong nabízí pomoc - společnost Xella vytvořila ... 30.7.2009
30.7.2009Xella CZ, s.r.o. Ytong nabízí pomoc - společnost Xella vytvořila speciální nabídku pro poškozené povodněmi. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[zpráva]Ytong Dialog: Špičková řešení ekonomicky 24.8.2013
Ytong Dialog: Špičková řešení ekonomicky 24.8.2013Xella CZ, s.r.o. Chcete získat rychlý přehled o aktuálních podmínkách programu Nová zelená úsporám 2013? Zajímají vás nové trendy v oblasti statiky a tepelné techniky?Xella CZ, významný výrobce stavebních materiálů Ytong pro zdravé a úsporné stavění, pořádá další ročník odborné konference pro projektanty. Z programu:..Zástupci výrobce pórobetonu Ytong představí a názorně předvedou inovativní řešení,.. přihlašte se na stránkách ytong... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]YTONG - dlouhodobé úspory energie 30.5.2011
YTONG - dlouhodobé úspory energie 30... Ytong Theta a Ytong P2-400 s izolačními deskami nové generace Ytong Multipor... Řešení pro energeticky úsporný dům "Vyšší komfort za nízké ceny" Nejoblíbenější energeticky úsporný dům Ytong využívá kvalitní obvodové zdivo Ytong Lambda tloušťky 375 mm... Řešení pro pasivní dům "Dokonalé řešení pro extrémně úsporné domy" Nejvyspělejší stavební systém pro pasivní domy je tvořen obvodovým zdivem Ytong P2-400 tloušťky 300 mm a pórobetonovými superizolačními deskami nové generace Ytong Multipor...
[zpráva]Odborné přednášky, konference a webináře Ytong 2018 14.3.2018
Odborné přednášky, konference a webináře Ytong 2018 14.3.2018Xella CZ, s.r.o. Chcete mít přehled o novinkách a trendech ve stavebnictví? Navštivte školení či akce Ytong v roce 2018. Odborní přenášky, konference a školení se konají v několika městech České republiky po celý rok 2018 a jsou zařazeny do celoživotního vždělávání členů ČKA.. Kalendář všech akcí Ytong a přihlášky najdete ZDE. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Zelené dotace pro Ytong 8.7.2009
Zelené dotace pro Ytong 8... Výrobce stavebního systému Ytong,.. Do databáze výrobků a technologií programu Zelená úsporám se jí podařilo zaregistrovat své výrobky Ytong Lambda a Ytong Multipor...Ytong Multipor,.. "Ytong Multipor překonává bariéry mezi zděnými prvky a tepelnými izolanty... Výrobce materiálu doporučuje tento produkt jako ekologickou alternativu ke konvenčnímu zateplení na bázi polystyrenu či minerální vlny nebo jako ucelené konstrukční řešení pro pasivní domy Ytong Multipor...
[zpráva]Ytong Dialog: Špičková řešení ekonomicky 29.8.2013
Ytong Dialog: Špičková řešení ekonomicky 29.8.2013Xella CZ, s.r.o. Chcete získat rychlý přehled o aktuálních podmínkách programu Nová zelená úsporám 2013? Zajímají vás nové trendy v oblasti statiky a tepelné techniky? Zkušený energetický auditor ze společnosti EkoWATT si pro vás připravil praktické informace o programu Nová zelená úsporám 2013 a poradí, jak nové poznatky zavést rychle do praxe...Zástupci výrobce pórobetonu Ytong představí a názorně předvedou inovativní řešení,.. Praha 9 Podrobné informace o odborné konferenci Ytong dialog Xella CZ,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Přijď i Ty na Ytong Dialog! 5.10.2015
Přijď i Ty na Ytong Dialog! 5.10.2015A-GLASS PĚNOVÉ SKLO Srdečně Vás zveme na odbornou konferenci určenou výhradně Vám, architektům a projektantům.Přijď i Ty! Dne 8.10. 2015 Ytong Dialog na Starém Městě, jehož součástí je přednáška o zakládání staveb na pěnovém skle A-GLASS včetně exkurze v továrně . Těšíme se na osobní setkání a odborný dialog s Vámi! Více na www.a-glass.cz, www.azpromo.cz, www.ytong.cz Pěnové sklo A-GLASS, od českého výrobce vyrábí A-GLASS ...
[zpráva]Systém Ytong představil velkoformátové novinky 27.11.2018
Systém Ytong představil velkoformátové novinky 27.11.2018Xella CZ, s.r.o. Stavební systém Ytong nyní přichází se zásadní inovací, kterou ocení zejména stavební společnosti, developeři a projektanti. Uvedli na trh velkoformáty, které mají stejnou kvalitu této prémiové značky, navíc uspoří čas a náklady na stavbu i pracovní síly.Podnikatelům ve stavebnictví tak dávají do rukou cenný nástroj pro získání konkurenční výhody –..S použitím prvků Ytong Jumbo,..Příčkové panely Ytong se vyrábí na míru podle výšky podlaží... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Schodiště Ytong 7.5.2014
Schodiště Ytong 7.5.2014Xella CZ, s.r.o. Od dubna 2010 je účinná ČSN 73 4130 určující požadavky pro rozměry a tvar schodišť a šikmých ramp, které jsou trvalou součástí interiéru a exteriéru stavebních objektů a jsou určeny jako komunikace pro pěší. Ytong dodává prováděcí dokumentaci obsahující přesné tvary schodišťových stupňů a způsob uložení... Schodišťové stupně Ytong - expedice Výhody schodiště Ytong?.. Schodiště Ytong - jednoduchá montáž Výrobce pórobetonu Ytong,.. vpravo Ytong schodiště uložené na nerezové plechy ..Schodišťové stupně Ytong - možnosti a příklady cen:.. Výrobce..
[článek]Ytong motivuje mladé studenty 26.9.2009
Ytong motivuje mladé studenty 26... Společnost Xella CZ vyhlašuje další ročník středoškolské soutěže Ytong,.. Předmětem soutěže je vypracování studentského projektu rodinného či bytového domu s využitím systému Ytong.Tisková zpráva Cílem soutěže je uvést materiál Ytong do širšího povědomí studentů a seznámit je s jeho vlastnostmi a správným použitím... Studenti mají v průběhu akce také jedinečnou příležitost setkávat se s odborníky z praxe a okusit kouzlo i napětí konkurenčního prostředí," komentuje Středoškolskou soutěž Ytong PaedDr... Techničtí poradci společnosti seznámí studenty se ..
[zpráva]NOVINKA - Ytong THETA - vhodné pro nízkoenergetické budovy 16.5.2011
NOVINKA - Ytong THETA - vhodné pro nízkoenergetické budovy 16.5.2011Xella CZ, s.r.o. Tvárnice hladké, šířky 499 mm z autoklávového pórobetonu kategorie I, vhodné pro obvodové tepelně izolační stěny energeticky úsporných budov. Pro nízkoenergetické domy i bez dodatečného zateplení. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[zpráva]Jak zrychlíte výstavbu? Odpoví Ytong Dialog 9.10.2018
Jak zrychlíte výstavbu? Odpoví Ytong Dialog 9.10.2018Xella CZ, s.r.o. Chcete mít přehled o novinkách a trendech ve stavebnictví? Zúčastněte se odborného Ytong Dialogu. Letošním tématem bude rychlost a efektivita ve stavebnictví.Každé zrychlení a zjednodušení procesů na stavbě, úspora pracovních sil znamená snížení nákladů. Současně však zůstávají ty nejvyšší požadavky na kvalitu, přesnost výstavby a dodržení často velmi přísných norem. Na konferenci bude taky představeno několik zásadních inovací,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]YTONG získal titul programu Superbrands 2017 8.2.2017
YTONG získal titul programu Superbrands 2017 8.2.2017Xella CZ, s.r.o. Stavební systém Ytong získal titul Superbrands pro rok 2017 v kategorii výrobce stavebních materiálů. Pro zákazníky a partnery je tato cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilní kvalitu výrobků a služeb.Program Superbrands hodnotí kategorie podnikatelských či průmyslových značek... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Podzimní akce Ytong na veletrhu FOR ARCH 18.9.2009
Podzimní akce Ytong na veletrhu FOR ARCH 18... Podzimní akce Ytong na veletrhu FOR ARCH - nabízí možnost nakoupit za mimořádně zvýhodněných podmínek produkty Ytong... Ytong se pražského veletrhu zúčastní po boku svých předních obchodních partnerů a pro návštěvníky si připravil speciální podzimní akci Ytong. Díky této výjimečné nabídce mají stavebníci možnost nakoupit za mimořádně zvýhodněných podmínek produkty Ytong,..
[článek]Ytong spustil novou prezentaci pro stavebníky 4.6.2010
Ytong spustil novou prezentaci pro stavebníky 4... výrobce pórobetonu Ytong. Vše o úsporách energií se systémem Ytong čeští stavebníci nově naleznou na stránkách www... Ke zviditelnění dobře zavedených služeb Ytong slouží www..."Nové weby mají zákazníkům pomoci lépe se zorientovat jednak v naší bohaté nabídce služeb a dále v našich doporučených řešeních pro úsporné domy Ytong... ale naopak - naši odborníci a Ytong mistři při nich budou stát po celou dobu výstavby," vysvětluje vedoucí marketingu společnosti Xella CZ Ivana Havlíčková... Ytong pomáhá stavět!..cz chce Ytong navázat přímou ..
[zpráva]Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu 3.11.2017
Ytong vypsal soutěž o YQ stavbu 3.11.2017Xella CZ, s.r.o. Výrobce nejžádanějšího stavebního systému Ytongu vypsal soutěž, v níž mezi tři výherce z hlasování veřejnosti a jednoho vítěze odborné poroty rozdělí sto tisíc korun.Hlasujte o nejlepší YQ stavbu roku. Vítěz získá 50 000 Kč Od září do konce listopadu se mohou všichni, kteří dokončili a zkolaudovali dům z Ytongu v posledních pěti letech, přihlásit do soutěže o YQ stavbu. Zaregistrujte se a napište potřebné informace o svém projektu na webu Ytong... Ytong však udělí ještě jednu cenu odborné poroty... Výrobce stavebního materiálu YTONG..
[zpráva]Úspory energie, materiálu a práce se systémem Ytong 26.4.2014
Úspory energie, materiálu a práce se systémem Ytong 26.4.2014Xella CZ, s.r.o. Kompletní systém Ytong není jen o tvárnicích a doplňkových prvcích, ale o celé stavbě. Výhodou Ytongu je méně odpadu, menší pracnost a jednovrstvá konstrukce, která dosahuje optimálních parametrů energetické hospodárnosti budovy. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[článek]Ytong dobyl čínské EXPO 5.5.2010
Ytong dobyl čínské EXPO 5... výrobce pórobetonu Ytong,.. Materiál Ytong byl použit na výstavbu tří nejdůležitějších staveb celého veletrhu - World Expo Center,.. 10 350 m3 materiálu Ytong,..Ytong připravený pro výstavbu Rhone-Alpes Pavilon .. Ve všech případech rozhodovaly o použití materiálu Ytong podobné důvody... přináší Ytong všestranné výhody i z dlouhodobé perspektivy... Performance Center Místní výrobní závod dodal materiál Ytong kromě mezinárodních pavilónů také na švédský a marocký pavilón a stejně tak i francouzský regionální pavilon Rhone-Alpes... Ytong je na trhu jediným ..
[článek]Objednejte si zdarma praktické příručky YTONG 8.10.2010
Objednejte si zdarma praktické příručky YTONG 8... Výrobce pórobetonu Ytong,.. která by měly projektantům a architektům usnadnit projektování staveb z pórobetonu Ytong...Nová technická příručka se zabývá použitím pórobetonu značky Ytong z pohledu statiky. Obsah publikace se soustřeďuje především na řešení nevyztužených zděných svislých nosných konstrukcí z materiálu Ytong a Silka navržených podle nových evropských a českých norem - eurokódů...Přehled konstrukčních řešení svislých konstrukcí z materiálů Ytong a Silka s důrazem na nejvíce užívané,.. Kromě tepelnětechnického posouzení ..
[článek]Masivní střecha YTONG 20.6.2011
Masivní střecha YTONG 20... Konstrukce masivních střech ještě nikdy nebyly tak jednoduché jako nyní díky izolačním deskám Ytong Multipor WAP.Masivní střecha YTONG Pro celoroční pohodlí ..Konstrukce masivních střech ještě nikdy nebyly tak jednoduché jako nyní díky izolačním deskám Ytong Multipor .. Nosnou konstrukci masivní šikmé střechy Ytong tvoří vyztužené pórobetonové dílce o tloušťce 150 - 200 mm,.. Izolační desky Ytong Multipor WAP se celoplošně lepí přímo na .. lehkým difuzně otevřeným lepidlem Ytong Multipor,.. Desky Ytong Multipor WAP se přilepí přímo na dílce pomocí difuzně ..
[článek]Systém Ytong představil velkoformátové novinky 28.11.2018
Systém Ytong představil velkoformátové novinky 28.11.2018Xella CZ, s.r.o. Stavební systém Ytong nyní přichází se zásadní inovací, kterou ocení zejména stavební společnosti,.. Stavební systém Ytong nyní přichází se zásadní inovací,.. Velkoformát pro vnější obvodové stěny S použitím prvků Ytong Jumbo ,.. dají se tak snadno kombinovat s tvárnicemi Ytong Jumbo... Příčky a panely vnitřních nenosných a dělicích stěn Konstrukčně vyztužené příčkové panely Ytong se vyrábí na míru podle výšky podlaží,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Novinka: Řešení Ytong pro bytové domy 15.6.2011
Novinka: Řešení Ytong pro bytové domy 15.6.2011Xella CZ, s.r.o. Investoři, architekti, stavební firmy nebo developeři. To všechno jsou odborníci, kteří patří k nejnáročnějším zákazníkům... Ytong, Silka a Ytong Multipor jsou minerální,..Produkty YTONG mají vysokou míru variability... ODBORNÁ POMOC YTONG .. že je řešen v jiném zdicím systému než YTONG...Pro závazně objednané stropní konstrukce ze stavebního systému YTONG zpracujeme kladečské plány...Při nákupu stavebního materiálu YTONG Vám výhodně zapůjčíme pásové pily na jeho řezání,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Navrhování konstrukcí střech systému Ytong 18.6.2014
Navrhování konstrukcí střech systému Ytong 18... Systém Ytong je variabilní montovaná konstrukce pro stropy a střechy,..Systém Ytong je variabilní montovaná konstrukce pro stropy a střechy,.. Doporučená použití stropních a střešních konstrukcí Ytong ve stavbách ..40 m Y175C Ytong+200 Ytong+100 1× ..00 m Y175C Ytong+200 Ytong+100 2× ..20 m Y175C YtongKlasik200 –.. Navrhování konstrukcí stropů a střech systému YTONG (pdf) Střecha Ytong Komfort Masivní konstrukční systém s nadstandardním užitným komfortem:..
[článek]Ytong zve odborníky k Dialogu o tepelnětechnických otázkách 8.9.2016
Ytong zve odborníky k Dialogu o tepelnětechnických otázkách 8... Společnost Xella CZ zve projektanty a architekty na odbornou konferenci Ytong Dialog,.. Součástí je opět i praktická ukázka práce se systémem Ytong i celá řada případových studií z praxe odborníků Ytongu... Jednou z těchto novinek budou i systémové omítky Ytong. Praktická ukázka se i letos bude týkat unikátního systému masivní střechy Ytong Komfort... pracovník technického back officu a inovativního oddělení Ytong,.. aplikace pro statistické výpočty Statix a pozornost bude věnována také certifikátům LEED a BREEAM ve vztahu k ..
[článek]Ytong se stal výrobcem roku 2009 23.10.2009
Ytong se stal výrobcem roku 2009 23... Výrobce pórobetonových tvárnic Ytong,.. kteří se na dlouholetém a úspěšném působení značky Ytong v České republice podílejí svým nasazením,.. Na prvním místě úspory energií Výrobce pórobetonu Ytong přesvědčil porotu o své výjimečnosti hned z několika důvodů... Pozici lídra na poli nízkoenergetického stavění v letošním roce Ytong potvrdil také registrací svých produktů Ytong Lambda a Ytong Multipor do databáze výrobků a technologií programu Zelená úsporám...
[článek]Novinka Ytong: superizolační zdivo skeletů a nástaveb 1.6.2011
Novinka Ytong: superizolační zdivo skeletů a nástaveb 1.6.2011Xella CZ, s.r.o. Výrobce pórobetonu Ytong, společnost Xella CZ, zavádí do prodeje významnou novinku - tvárnici P1,8-300. Jde o nejlehčí a zároveň nejlépe tepelně izolující zdicí materiál na současném trhu. Díky těmto vlastnostem je novinka určena především pro nástavby bytových a rodinných domů a pro výplňové obvodové stěny vysokopodlažních skeletových staveb.Pórobeton Ytong P1,.. Dostatečná pevnost materiálu i jedinečné stavebně fyzikální a hygienické parametry předurčují tvárnice Ytong P1,.. Značka Ytong nabízí produkty,.. ..
[článek]Internetové stránky YTONG.cz v novém kabátě 8.9.2011
Internetové stránky YTONG... Společnost Xella CZ spustila své internetové stránky ytong... službách YTONG nebo zajímavých referenčních stavbách... Společně s redesignem vzhledu YTONG připravil také řadu obsahových novinek...Pro individuální stavebníky a stavební firmy máme k dispozici kompletní nabídku sortimentu produktů a služeb s nově zpracovanými výhodami materiálu Ytong,.. obsahuje kreativní a nápaditá řešení interiéru při využiti stavebního systému Ytong... nabízených službách YTONG nebo naleznou vstup do objednávkového systému,“.. Pro uživatele Facebooku je YTONG dostupný na ..
[zpráva]Ytong na podzim ukáže inovace v technologiích rychlé výstavby 25.8.2018
Ytong na podzim ukáže inovace v technologiích rychlé výstavby 25... Potkejte se s odborníky společnosti Xella CZ na odborné konferenci Ytong Dialog nebo na veletrhu For Arch...Na Ytong Dialogu představíme nové příčkové panely Ytong a velkoformátové tvárnice Ytong Jumbo a Silka Tempo,.. Na pražském výstavišti se Ytong bude prezentovat od 18... Václav Vetengl provede portfoliem komponentů Ytong a vysvětlí,..
[zpráva]Originální nářadí Ytong můžete nyní nakupovat přímo z vašeho domova! 27.1.2012
Originální nářadí Ytong můžete nyní nakupovat přímo z vašeho domova! 27.1.2012Xella CZ, s.r.o. Společnost Xella CZ, s.r.o. spouští elektronický obchod, ve kterém si můžete zakoupit ty nejlepší nástroje pro práci s materiálem Ytong. Nakupování na e-shopu Ytong je jednoduché a přehledné... že práce se stavebním systémem YTONG je snadná a rychlá - za předpokladu,..Díky originálnímu nářadí Ytong si urychlíte a usnadníte práci,.. kteří staví nebo se chystají stavět s materiálem Ytong,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Nová brožura "Ytong průvodce stavbou – Na cestě za vysněným domem" 8.6.2018
Nová brožura "Ytong průvodce stavbou – Na cestě za vysněným domem" 8.6.2018Xella CZ, s.r.o. Konečně jste našli ideální místo ke stavbě a nyní přichází na řadu množství rozhodnutí. Ytong průvodce stavbou nabízí ucelené rady co všechno při stavbě ohlídat, na jaké detaily se zaměřit. Jak bude váš dům vypadat? Kolik bude mít místností? Jaké materiály použijete? Kde můžete uspořit a kde se to nevyplatí?..Brožuru Ytong průvodce stavbou si můžete stáhnout také v příloze zprávy... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Druhý ročník ankety YTONG „Řekni nám proč“ zná své vítěze 8.10.2011
Druhý ročník ankety YTONG „Řekni nám proč“ zná své vítěze 8.10.2011Xella CZ, s.r.o. Do ankety se zapojilo 14 stavebníků. Všechny zaslané příběhy byly výborně zpracované a výběr třech nejlepších opravdu nebyl jednoduchý. Xella CZ, s.r.o. Výrobce stavebního materiálu YTONG: přesné ...
[článek]Středoškolská soutěž Ytong má absolutního vítěze! 8.7.2011
Středoškolská soutěž Ytong má absolutního vítěze! 8.7.2011Xella CZ, s.r.o. V pořadí pátý ročník středoškolské soutěže Ytong má za sebou velké finále. Absolutním vítězem celostátního kola se stal Tomáš Bolf ze Střední průmyslové školy stavební v Opavě. Druhé místo obsadil Zdeněk Slivárich ze SOŠ a SOU Písek a z bronzové příčky se může těšit jeho spolužák ze stejné školy, student Luděk Moravec. Zvláštní cenu poroty si za návrh polyfunkčního domu odnesl Lukáš Voňka ze SPŠ Hradec Králové... Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[článek]Ytong si pro veletrh IBF přichystal řadu novinek 31.3.2011
Ytong si pro veletrh IBF přichystal řadu novinek 31... kde bude v rámci veletrhu IBF 2011 prezentovat své novinky v sortimentu a koncept energetických úspor s pórobetonem Ytong... Naším hlavním lákadlem pro všechny stavebníky je kampaň "Nejvýhodnější nabídka". V rámci ní zdarma zpracujeme každému zákazníkovi podle jeho projektu kalkulaci na stavební systém Ytong,.. Energeticky úsporné a nízkoenergetické domy Ytong stále na výsluní Podle očekávání ale pasivní domy i nadále zůstanou jen okrajovou záležitostí a největší popularitě se u českých stavebníků budou pořád těšit energeticky úsporné..
[článek]NOVINKA – systémový komín YTONG EKO 25.12.2014
NOVINKA – systémový komín YTONG EKO 25.12.2014Xella CZ, s.r.o. YTONG EKO je třísložkový komínový systém s keramickou vložkou, tepelnou izolací a pórobetonovým pláštěm... Jistota systémového řešení Ytong ..Komínové tvárnice Ytong .. Systémový komín Ytong –..ytong.cz Systémový komín Ytong EKO byl vyvinut ve spolupráci se společností EKO komíny,.. Komínová sopouchová tvarovka KVB 45° V komínovém systému Ytong EKO je možné použít i sopouchové tvarovky KVB,.. Ytong linka (8–.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..
[zpráva]Ytong na Stavebním veletrhu 2017 - poradenství, praktické ukázky i prodejní akce 17.4.2017
Ytong na Stavebním veletrhu 2017 - poradenství, praktické ukázky i prodejní akce 17.4.2017Xella CZ, s.r.o. Na brněnském výstavišti se 26. – 29.4. chystají Stavební veletrhy Brno, které pokrývají téměř všechny oblasti stavebnictví. Stavební systém Ytong zde představí své novinky včetně praktických ukázek jejich použití.Ytong na veletrhu ibf 2017 v Brně .. jaké řešení jim dovede Ytong poskytnout...Stavební systém Ytong na veletrhu své ucelené řešení představí na postaveném fragmentu,.. Výrobce stavebního materiálu YTONG:..

 [další stránka >>>]

Témata 2019

technická podpora výrobců