Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Katalog firem a výrobků:
Infraobchod.cz  |  www.infraobchod.cz
USby s.r.o. - Infratopení WELLINA  |  www.usby.cz
    [neaktuální záznamy (1) >>>]
 
Na dotaz infrapanely zobrazuji odkaz 1-20.
[zpráva]Infrapanely 20.7.2012
Infrapanely 20.7.2012 ELEKTRICKÉ TOPENÍELEKTRICKÉ TOPENÍ Pro nástěnné infrapanely v naší nabídce jsou k dispozici poslední verze návodu k použití a také nová fota s detaily funkčního povrchu. Společnost ELEKTRICKE-TOPENI.cz se zabývá prodejem, návrhy ...
[zpráva]Infrapanely HeatDecor - kvalitní kovové provedení 20.12.2017
Infrapanely HeatDecor - kvalitní kovové provedení 20.12.2017 Roman ValaZdravé Vytápění Nově jsme zařadili do nabídky kvalitní kovové Infrapanely HeatDecor ve třech variantách 400,.. Infrapanely mají zabudovaný termostat,..Zdravé vytápění pomocí infrapanelů vhodné jak do domácností tak i kanceláří Jednoduché a cenově výhodné topné infrapanely HeatDecor dávají příjemný pocit tepla...Proč Infrapanely HeatDecor .. Infrapanely HeatDecor ohřívají přímo osoby,..
[zpráva]Nové smaltované infrapanely v alu rámu 23.11.2011
Nové smaltované infrapanely v alu rámu 23.11.2011 Rostislav Těšík Panely INTP smalt jsou dalším nástupcem panelů INTP, kde jsme povrch z křemičitého písku nahradili smaltovaným ocelovým plechem, zasazeným do hliníkového rámu v provedení elox, nebo bílý.Výhodou infrapanelů oproti předchozímu typu je snadná údržba, barevná stálost a luxusnější design.
[článek]INFRAPANELY - komfortní vytápění dostupné pro každého 25.10.2018
INFRAPANELY - komfortní vytápění dostupné pro každého 25... infrapanely... Infrapanely přinášejí velmi komfortní pocit tepla za dostupné pořizovací náklady.Obrazové infrapanely Běžně velká obývací místnost lze vytápět komfortním infrapanelem v hodnotě několik tisíc korun... že infrapanely do bytové jednotky je možné pořídit levněji než např... Infrapanely dokážete ve své domácnosti totiž nainstalovat sami,.. Infrapanel i do zimních zahrad Infrapanely i do zimních zahrad Vyznavači odpočinku v zimních zahradách si mohou zvýšit komfort a prodloužit sezónu pomocí vysokoteplotních panelů,.. ..
[katalog]Infraobchod.cz: Přehled sortimentu výrobků
..Stěnové a stropní infrapanely Stropní infrapanely jsou velmi oblíbeným systémem vytápění... Stropní infrapanely lze díky nízké hmotnosti instalovat např... Elektrické připojení pro stropní infrapanely je jednoduché a je třeba pouze přivést k infrapanelu napájecí kabel. Vzhledem k nenáročné instalaci jsou stropní infrapanely velmi oblíbené a často využívané pro rekonstrukce starších objektů... Vzhledem k nízké pořizovací ceně jsou stropní infrapanely oblíbené také pro administrativní budovy,..Nástěnné infrapanely představují levný,..
[zpráva]Více o infratopení s odborníky 1.2.2011
Více o infratopení s odborníky 1.2.2011 Těšík RostislavEdot s.r.o. V čem tkví princip infratopení jako efektivního a levného systému vytápění? Infratopení infrapanely infravytápěníTepelnou pohodu člověka jistě určuje teplota vzduchu, ovšem zcela zásadní vliv na tepelnou pohodu má účinná teplota okolních ploch. Z toho důvodu je velmi žádoucí zvyšovat teplotu stavební konstrukce nemovitosti (stěny, podlahy, stropy). Zjednodušeně můžeme konstatovat, že optimální tepelnou pohodu docílíme nahřátím všech okolních stěn na teplotu 19-22°C...
[zpráva]Jarní novinky ve vytápění zaostřují na styl i pohodlí 28.5.2012
Jarní novinky ve vytápění zaostřují na styl i pohodlí 28.5.2012USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Společnost Redwell Manufaktur dodává na trh již od roku 1998 luxusní a stylové infrapanely Wellina. Širokou nabídku topných obrazů a zrcadel v letošním roce doplní strukturované černé sklo s dekorem květů.Jak infrapanely fungují?.. Infrapanely Wellina sálají teplo do prostoru,..Infrapanely Wellina šetří jak pořizovací,.. - Infratopení WELLINA Sálavé infrapanely...
[článek]Vytápění elektřinou není ekonomický nesmysl 9.2.2018
Vytápění elektřinou není ekonomický nesmysl 9.2.2018ENBRA, EkoWATT CZ, Chytrý dům Vytápění v nezateplených domech je většinou zajišťováno výkonným kotlem na plyn či tuhá paliva. Majitelé energeticky úsporných a dobře zateplených domů mohou volit i nízkoteplotní systémy podlahového vytápění nebo třeba sálavé stropní či stěnové panely. Jaké jsou možnosti moderního vytápění nízkoenergetických domů a bytů v zateplených domech?tisková zpráva Výkon vytápění by měl odpovídat tepelné ztrátě domu,.. designu i tvaru mohou být stěnové infrapanely... aby infrapanely vyzařovaly teplo do co největšího ..
[zpráva]Infrapanel 24.7.2012
Infrapanel 24.7.2012 ELEKTRICKÉ TOPENÍELEKTRICKÉ TOPENÍ Infrapanel Emitherm 700 patří díky použité technologii mezi nejúčinnější nástěnné infrapanely - nyní u nás za novou cenu. Společnost ELEKTRICKE-TOPENI.cz se zabývá prodejem, návrhy ...
[zpráva]Infratopení Wellina na veletrhu FOR Habitat 12.3.2010
Infratopení Wellina na veletrhu FOR Habitat 12.3.2010 Charvát PavelUSby s.r.o. - Infratopení WELLINA Infratopení Wellina vystavuje na 17. veletrhu bydlení, techniky a designu FOR Habitat konaného dne 18.-21. 3. v Praze, výstaviště PVA Letňany. Naleznete nás na stánku číslo LK81b.USBY s.r.o. - Infratopení Wellina Vás zve na 17. veletrh bydlení, techniky a designu FOR Habitat konaného dne 18. - 21. 3. 2010 v Praze na výstavišti PVA Letňany. Souběžně probíhající veletrhy FOR Garden, FOR Kids, FOR Senior a FOR Travel celé Vaší rodině umožní načerpat nové informace a zjistit nové trendy nejen v..
[zpráva] Infratopení Wellina je energeticky úsporný a spo... 18.1.2010
18.1.2010USby s.r.o. Infratopení Wellina je energeticky úsporný a spolehlivý hlavní topný systém. Každý infrapanel je zapojen přes termostat do el. sítě. Jedná se o decentralizované topení s možností modulárního rozšiřování. USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Sálavé infrapanely. ...
[zpráva]Srdečne Vás pozývame na výstavu Aquatherm Nitra, k... 27.1.2010
27.1.2010USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Srdečne Vás pozývame na výstavu Aquatherm Nitra, ktorá sa koná v dňoch 9.2. - 12.2.2010 na výstavisku Agrokomplex Nitra. Sortiment Wellina vystavuje Redwell Slovensko v pavilóne M2, stánok 244. USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Sálavé infrapanely. ...
[článek]IRT 01 - regulátor pro infrakabiny 24.2.2011
IRT 01 - regulátor pro infrakabiny 24.2.2011Fenix Trading s.r.o. Pořízení klasické sauny v domácnosti může být problém. Požadovaný prostor min. 3m2, vysoká cena a provozní náklady. V těchto případech bývá řešením infrakabina nebo-li infrasauna. Lze ji postavit již na 1m2, pořizovací náklady jsou minimálně o třetinu nižší. Výrazně nižší jsou i náklady na provoz, a to z důvodu nižších provozních teplot a rychlejšího dosažení účinku než u klasické sauny.Nezanedbatelnou výhodou je i fakt,.. nastavený čas provozu topení i osvětlení infrakabiny (infrasauny). Je výhradně určen pro kombinaci s ..
[zpráva]Horká novinka od Redwell, to jsou topné obrazy "bílé strukturované sklo" 24.5.2012
Horká novinka od Redwell, to jsou topné obrazy "bílé strukturované sklo" 24.5.2012USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Společnost Redwell Manufaktur GmbH uvede letos na trh horkou novinku! Široká nabídka topných obrazů, zrcadel a dalších designových doplňků bytu Wellina bude v letošním roce doplněna o bílé strukturované sklo. USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Sálavé infrapanely. ...
[zpráva]Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV 21.12.2017
Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV 21.12.2017ABF, a.s. Návratnost investice do topného systému pasivních domů je delší než u jiných staveb. Majitelé musí zvážit, zda preferují nižší pořizovací náklady a následnou vyšší spotřebu energií, nebo naopak.Více informací se dozvědí návštěvníci šestého ročníku veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV ve dnech 8. - 10. února v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. I v pasivních domech je nutné vybudovat zdroj vytápění. Ten je potřebný za chladných dní nebo v případech,.. infrapanely nebo ..
[zpráva]Jak udržet náklady na vytápění na uzdě a zároveň efektivně vytopit byt nebo dům? 21.11.2011
Jak udržet náklady na vytápění na uzdě a zároveň efektivně vytopit byt nebo dům? 21.11.2011USby s.r.o. - Infratopení WELLINA Zajímavé výsledky přináší rakouská studie, porovnávající topné systémy včetně populárních tepelných čerpadel. Jako favorit z nich vyšlo infravytápění, které potřebuje pouze 65% příkonu oproti konvekčnímu systému vytápění.Studie srovnala topné systémy Infračervené topné přístroje Wellina. Tepelná čerpadla voda/vzduch (v kombinaci s podlahovým vytápěním). Tepelná čerpadla voda/voda (v kombinaci s podlahovým vytápěním). Elektrický přímotop... - Infratopení WELLINA ..
[článek]Změna zdroje tepla není jednoduchý proces 10.3.2016
Změna zdroje tepla není jednoduchý proces 10.3.2016 Změnu tepelného zdroje absolvuje člověk většinou jednou za život, pokud ji absolvuje vůbec. Vyplatí se proto tento krok pečlivě promyslet, budoucí náprava špatného rozhodnutí bývá obtížná a drahá. Autor se ve svém článku vrací do doby, kdy otázku změny zdroje tepla osobně řešil.Nejsem sám, kdo se musí přizpůsobit dobovému trendu – snižovat spotřebu energií, především na vytápění, a přejít na modernější způsob. Chci tímto článkem sdělit své vlastní názory a zkušenosti s touto problematiku se vzpomínkami na dřívější vytápění... ..
[článek]První certifikovaný pasivní dům stojí v Jenišově u Karlových Varů 9.5.2011
První certifikovaný pasivní dům stojí v Jenišově u Karlových Varů 9.5.2011 Ing. Martin Konečný Přestože v Německu a Rakousku byly takovéto domy již běžným standardem, v Česku jej oslavovali jako lokálního pionýra. Vápenopísková stavba se sedlovou střechou založená na drti z pěnového skla, která je certifikována v Passivhausinstitutu Dr. Wolfganga Feista v Darmstadtu, má za sebou celou řadu odborných měření a nepřeberné množství návštěv. Byli jsme na jedné z nich...doplňkový zdroj tepla pro vytápění - elektrické podlahové topné rohože a infrapanely o celkovém výkonu 1 kW Součinitel prostupu ..
[časopis]Český instalatér 1/2018
XXVIII. ROČNÍK 1/2018 65,- Kč Tepelná pohoda pro každý prostor. Příjemné teplo domova díky Kermi therm-x2 deskovým, koupelnovým a designovým otopným tělesům a plošnému vytápění / chlazení. Více informací na www.kermi.cz. Fühl Dich wohl. Kermi. anz_ceskyInstalater0118_Titel.indd 1 10.01.18 09:48 přichází s nabídkou učebnic pro střední odborné školy a odborná učiliště Technologie zpracování kovů 1 ? základní poznatky Technologie zpracování kovů 2 ? odborné znalosti Učebnice určená středTECHNOLOGIE ..být stěnové infrapanely... aby infrapanely vyzařovaly teplo do co největšího užívaného..
[časopis]Chlazení 1/2018
HLAZENÍ 1/2018 O d b o r ný č a s o p i s p r o t e c h n i k u c h l a z e n í a a p l i k a ce Obalka_01_2018.indd 1 22.3.2018 8:57:23 Vyjádření Svazů k postupnému útlumu používání F-plynů Verbändeposition zum F-Gas-Phase-down Abstrakt/Zusammenfassung Podepisující Svazy ze všech sil podporují všechny snahy o trvale akceptovatelnou celosvětovou redukci emisí skleníkových plynů a jimi zastoupené branže významně přispívají k naplnění cílů globální ochrany klimatu jak energeticky efektivními řešeními, tak i snahou o využívání obnovitelných zdrojů energie...infrapanely nebo například topné ..

Témata 2019

Tabulky a výpočty