Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
nápověda  mapa portálu
kde
hledat
                 
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Na dotaz bytovy stanice zobrazuji odkaz 1-5.
[článek]Kompaktní bytové stanice od společnosti IVAR CS 14.3.2011
Kompaktní bytové stanice od společnosti IVAR CS 14... Nyní rozšiřuje svoji nabídku o nové řešení kompaktních bytových stanic IVAR... patentované řešení kompaktních bytových stanic IVAR... Tento poměrně sofistikovaný vrcholový model v nabídce bytových stanic logicky navazuje na základní modely bytových měřicích sestav IVAR...SAT však technicky a koncepčně posunuje tyto kompaktní bytové stanice na vrchol nabídky v ČR... Hlavními přednostmi bytových stanic IVAR...pokrokové technické řešení těchto bytových stanic vykazuje vysoce úsporný provoz s možností snadné ovladatelnosti topného systému ..
[zpráva]Bytové stanice Logotherm pro přípravu teplé vody a regulaci vytápění 5.3.2014
Bytové stanice Logotherm pro přípravu teplé vody a regulaci vytápění 5... Bytové stanice připravují ze studené pitné vody teplou vodu,..Bytové stanice fungují tak,.. který je na zdi vyfocen otvírá/zavírá ventil ve stanici a tak reguluje vytápění a udržuje zvolenou teplotu. Bytové stanice Logotherm pro dohřev teplé vody,..Využitím bytových stanic odpadá celá centrální příprava TV a s tím spojené rozvody...Kombinace bytové stanice (ke stanici je celoročně přivedena topná vody,..
[článek]Případové studie budov s téměř nulovou spotřebou energie v ČR - administrativní budova 29.12.2016
Případové studie budov s téměř nulovou spotřebou energie v ČR - administrativní budova Pohled na budovy s téměř nulovou spotřebou energie v kontextu současných legislativních požadavků v ČR (část 5) 29.12.2016 Snižování energetické náročnosti budov je trend, který lze pozorovat ve vývoji stavebnictví již od osmdesátých let 20. století. Tento trend se v různých obdobích, převážně v souvislosti se změnami cen energie, zvýrazňuje a následně potlačuje, nicméně se jedná o dlouhodobý, víceméně kontinuální proces.Případové studie budov s téměř nulovou spotřebou energie v ČR Případová studie ..
[text]TZB-obory
TZB-obory Stavební materiály a práce, panelové domy Výrobky (výrobci a dovozci) Nosné konstrukce - materiály a systémy Keramické zdicí tvarovky (pálené) (číslo oboru: 533) Betonové zdicí tvarovky (číslo oboru: 534) Tvarovky z lehčeného betonu (číslo oboru: 535) Vápenopískové zdicí tvarovky (číslo oboru:.. 83) Bioplynové stanice (číslo oboru:.. 128) Předávací stanice (číslo oboru:.. 471) Malé kalové přečerpávací stanice (číslo oboru:.. 475) Automatické tlakové stanice na vodu (číslo oboru:.. 454) Bioplynové ..
[časopis]Český instalatér 5/2016
XXVI. ROČNÍK 5/2016 65,- Kč a k n i v No Vytápěcí bojler pro: topení ohřev vody větrání vše v ! jednom rekuperaci chlazení odvlhčování Navštivte nás na stánku B20 hala 4 www.revel-pex.com | www.easypex.eu | +420 318 635 209 12. veletrh vytápění, krbů, kamen a obnovitelných energií 2. - 5. 2. 2017 Výstaviště Praha - Holešovice Souběžně probíhá veletrh Dřevostavby www.modernivytapeni.cz Pořádá TERINVEST ISSN 1210-695x MK ČR E 5963 číslo 5/2016, ročník XXVI Šéfredaktorka: Ing. Eva Jochová Odborná redaktorka: RNDr...především u bytovy?..pecí a výměníkových stanic ukázaly v ..