Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Témata:
 
Katalog firem a výrobků:
ATREA s.r.o.  |  www.atrea.cz
Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů  |  www.domyatrea.cz
    [neaktuální záznamy (1) >>>]
 
Na dotaz atrea zobrazuji odkaz 1-50 z přibližně 321 nalezených.
 [další stránka >>>]
[zpráva]Kruhové tlumiče hluku ATREA 29.1.2014
Kruhové tlumiče hluku ATREA 29.1.2014ATREA s.r.o. Společnost ATREA nabízí od června 2013 inovované kruhové tlumiče hluku. Jedná se o tlumiče hluku nové konstrukce, které jsou k dostání ve dvou provedeních - standard a hygienické.Kruhové tlumiče hluku ATREA Kruhové tlumiče hluku ATREA jsou k dostání ve dvou provedeních: STANDARD – tlumící materiál vata Výhodou standardního provedení tlumičů je jejich vyšší útlum... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Nerezové vzduchovody ATREA 5.12.2013
Nerezové vzduchovody ATREA 5.12.2013ATREA s.r.o. Do našeho sortimentu vzduchovodů byly zařazeny nerezové rozvody ATREA s hlavním použitím pro bazénové prostory.Tyto rozvody spolu s napojením na větrací a vytápěcí jednotku DUPLEX RDH4 se mění v dokonalé a ojedinělé systémové řešení odvětrání bazénových prostor v RD. Ucelená řada nerezových vzduchovodů DN 160 – 250 pro náročné, vlhké bazénové prostory. Tyto rozvody se využívají pro přívod čerstvého vzduchu,.. Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Nové internetové stránky – Domy ATREA 18.9.2011
Nové internetové stránky – Domy ATREA 18.9.2011ATREA s.r.o. Detailní informace zde naleznou všichni, kteří se zajímají o domy splňující nejvyšší nároky na moderní stavby z hlediska architektury, komfortu a zdravého vnitřního prostředí, nízké spotřeby energie a vlivu na životní prostředí. Společnost ATREA nabízí: větrací jednotky s rekuperací tepla ...
[zpráva]ATREA na veletrhu Pasivní domy 2010 7.10.2010
ATREA na veletrhu Pasivní domy 2010 7.10.2010ATREA s.r.o. Srdečně Vás zveme k návštěvě prezentace společnosti ATREA s...Společnost ATREA s... 3 * v expozici divize EPD se dozvíte aktuální informace z oblasti výstavby energeticky pasivních dřevostaveb v systému ATREA... ATREA se dozvíte aktuální informace k nové generaci teplovzdušných jednotek DUPLEX R_3 s EC ventilátory a zcela novým konceptem řízení a regulace. Další novinky se budou týkat akumulačních zásobníků IZT a tepelných čerpadel ATREA... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Dny pasivních domů s DOMY ATREA 10.11.2015
Dny pasivních domů s DOMY ATREA 10.11.2015Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Zajímá vás zdravé a komfortní bydlení, úspory energie a nastupující trendy ve stavebnictví? Přijďte si prohlédnout pasivní domy ATREA... srdečně zveme do vybraných domů ATREA po celé České republice... Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Jaká je cena typového domu ATREA? 30.4.2012
Jaká je cena typového domu ATREA? 30.4.2012Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Cena standardního domu je od 2 650 000 Kč (fasádní omítka); od 2 790 000 Kč (dřevěný obklad). Stavba je na klíč v základním standardu bez systému větrání,..Katalog typového domu ATREA ke stažení - podrobné informace Vzorový dům, školicí středisko ATREA - obec Koberovy v Českém ráji... ATREA Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Dny pasivních domů s DOMY ATREA 5.11.2014
Dny pasivních domů s DOMY ATREA 5.11.2014Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Chystáte se stavět nebo rekonstruovat?.. můžete navštívit pasivní domy ATREA po celé České republice...Dny pasivních domů s DOMY ATREA,..Společně s našimi klienty vás srdečně zveme do vybraných domů ATREA po celé České republice... vzorový pasivní dům a školicí středisko společnosti ATREA (1. energeticky nulová budova v České republice). Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Změna sídla společnosti ATREA s.r.o 31.3.2014
Změna sídla společnosti ATREA s.r.o 31.3.2014ATREA s.r.o. Dovolujeme si Vás informovat o změně sídla společnosti ATREA s.r.o., Jablonec nad Nisou. Sídlo společnosti ATREA s.r.o. se nově nachází na adrese: Československé armády 32, 466 05 Jablonec nad Nisou.Nově uvedená adresa sídla je taktéž korespondenční adresou, všechny stávající provozy (výrobní, skladovací a administrativní) byly přestěhovány do nové centrální budovy v ulici Československé armády 32... Platné kontaktní údaje na pracovníky společnosti ATREA s... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Atrea myslí na pasivní domy 25.11.2004
Atrea myslí na pasivní domy 25.11.2004 Jana PlamínkováATREA s.r.o. Firma Atrea získala za svou novinku - kompaktní klimatizační jednotku s protiproudým rekuperátorem tepla DUPLEX-S-1800 Zvláštní ocenění v soutěži o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2004.Firma Atrea (hala A,.. Atrea vyrábí tuto jednotku ve 12 velikostech s výkonem od 2000 do 12 000 m³/hod... CSc., majitel firmy Atrea... Morávek představuje klimatizační jednotku s protiproudýmrekuperátorem tepla DUPLEX-S-1800 Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Bazénové jednotky RDH4 od společnosti ATREA 20.12.2013
Bazénové jednotky RDH4 od společnosti ATREA 20.12.2013ATREA s.r.o. Jednotka DUPLEX RDH4 je určena pro komfortní větrání rodinných bazénů, wellness provozů a menších veřejných bazénů, kdy společně s odvodem vlhkosti jsou odváděny i výpary bazénové chemie. Bazénová jednotka DUPLEX RDH4 je určena pro komfortní větrání rodinných bazénů, wellness provozů a menších veřejných bazénů. Využitím odolného plastového protiproudého rekuperačního výměníku, chemicky odolného, jsou výrazně sníženy provozní náklady větráním a to až o 90 %. Díky úsporným EC ventilátorům a propracovanému systému špičkové ..
[zpráva]Pracovně společenské setkání pro klienty společnosti ATREA 28.10.2013
Pracovně společenské setkání pro klienty společnosti ATREA 28.10.2013ATREA s.r.o. Hlavním tématem setkání je seznámení s novými modelovými řadami jednotek DUPLEX a zkušenosti z projektování a realizací systémů pro rodinné a bytové domy. Pokud máte zájem o účast, kontaktujte svého technicko-obchodního zástupce.Společnost ATREA uspořádala pracovně společenské setkání pro klienty a obchodní partnery z oblasti Morava,..atrea... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Dny pasivních domů 2013 s Domy ATREA 30.10.2013
Dny pasivních domů 2013 s Domy ATREA 30...2013Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Přijměte pozvání na 10. ročník mezinárodní akce Dny pasivních domů do unikátního obytného souboru dvanácti rodinných domů a školicího střediska společnosti ATREA s...Vzdělávací středisko společnosti ATREA s... ročník mezinárodní akce Dny pasivních domů do unikátního obytného souboru dvanácti rodinných domů a školicího střediska společnosti ATREA s...Více informací o Dnech pasivních domů 2013 s DOMY ATREA v Českém ráji,.. srdečně zveme také do dalších vybraných domů ATREA po celé ..
[zpráva]Kompletní systém ATREA se vyplatí, 6. kolo soutěže právě probíhá! 21.11.2018
Kompletní systém ATREA se vyplatí,.. chlazení a vytápění společnosti ATREA a získejte zajímavé výhry nebo hlavní výhru, tedy zpětné proplacení nákupu výrobků od společnosti ATREA...Získejte zpět všechny peníze za nákup úsporného systému vytápění a větrání ATREA,.. Hlavní výhra / zpětné proplacení nákupu výrobků od společnosti ATREA .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 6 let .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 5 let .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 4 roky .. místo / prodloužení záruky na výrobky od ..
[zpráva]Nabídka zajímavých pracovních pozic v ATREA s.r.o. 3.11.2011
Nabídka zajímavých pracovních pozic v ATREA s.r.o. 3.11.2011ATREA s.r.o. ATREA s.r.o., výrobní a obchodní firma s významným postavením v oboru vzduchotechniky a klimatizace hledá do svého týmu technicko-vývojového pracovníka a koordinátora servisů a montáží. vzt klima Společnost ATREA nabízí: větrací jednotky s rekuperací tepla ...
[zpráva]Kompletní systém ATREA se vyplatí, 3. kolo soutěže právě probíhá! 18.1.2017
Kompletní systém ATREA se vyplatí,.. chlazení a vytápění společnosti ATREA...Získejte zpět všechny peníze za nákup úsporného systému vytápění a větrání ATREA,.. Hlavní výhra / zpětné proplacení nákupu výrobků od společnosti ATREA .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 6 let .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 5 let .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 4 roky .. místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 3 roky ..Celková podlahová plocha nové výrobní haly společnosti Atrea v Jablonci nad ..
[zpráva]Moderní řešení pro (velko) kuchyně od společnosti Atrea 6.10.2015
Moderní řešení pro (velko) kuchyně od společnosti Atrea 6.10.2015ATREA s.r.o. Větrací a klimatizační stropy po konstrukční stránce splňují nejpřísnější požadavky na design i na hygienu. Kvalitní osvětlení celého prostoru kuchyně, bezprůvanový přívod čerstvého vzduchu a dokonalé odsávání.Větrání a klimatizace (velko) kuchyní .. v nabídce společnosti ATREA... Ověřit účinnost a spolehlivost jednotek ATREA jsme si mohli na více než 200 velkých realizacích v České i Slovenské republice a na mnoha dalších v zahraničí... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Pozvánka na den otevřených dveří domů ATREA 21. dubna 2018 16.4.2018
Pozvánka na den otevřených dveří domů ATREA 21. dubna 2018 16.4.2018ATREA s.r.o., divize RD a byty Přijďte se osobně přesvědčit, jak v praxi funguje větrání s rekuperací a chlazením v rodinném domě. Den otevřených dveří se koná 21. 4. 2018 od 10:00 do 16:00 v Koberovech.!-- Den otevřených dveří domů ATREA 21. dubna 2018 -- Den otevřených dveří domů ATREA 21...Pozvánka na den otevřených dveří domů ATREA ZDE...Soubor pasivních domů ATREA se nachází na adrese:.. Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Dny pasivních domů s DOMY ATREA, 11.–12. listopadu 2017 8.11.2017
Dny pasivních domů s DOMY ATREA, 11.–12. listopadu 2017 8.11.2017Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Zajímá vás zdravé, komfortní a ekologické bydlení, úspory energie a nastupující trendy ve stavebnictví?.. srdečně zveme do vybraných domů ATREA po celé České republice...Více informací naleznete na stránkách DOMY ATREA. Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[katalog]Atrea: Přehled sortimentu výrobků
Atrea vzduchotechnická zařízení, rekuperace tepla Společnost ATREA nabízí:.. bytové domy a bazény Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Poskytujeme komplexní servis v oblasti výstavby energeticky pasivních domů (EPD) od individuálního architektonického návrhu po realizaci stavby ve vlastním certifikovaném systému... Společnost ATREA poskytuje komplexní služby v oboru,..integrovaný zásobník tepla IZT Vzduchotechnické rozvody Společnost ATREA nabízí jako nedílnou součást systémů větrání a teplovzdušného vytápění ucelenou sestavu pro rozvody vzduchu:..
[zpráva]Nové firmy v oborovém TZB-adresáři: ATREA s.r.o. ... 2.10.2002
2.10.2002 Nové firmy v oborovém TZB-adresáři: ATREA s.r.o. - vzduchotechnická zařízení, rekuperační výměníky, kuchyňské digestoře, SANELA spol. s r.o. - dodavatel kompletního sortimentu výrobků z oblasti sanitární elektroniky.
[zpráva]Navštivte Dny pasivních domů s DOMY ATREA po celé ČR 10.11.2016
Navštivte Dny pasivních domů s DOMY ATREA po celé ČR 10...2016Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Chystáte se stavět nebo rekonstruovat?.. srdečně zveme do vybraných domů ATREA po celé České republice...Otevřené DOMY ATREA .. soubor 12 pasivních domů a školicího střediska ATREA... V unikátním souboru pasivních domů ATREA v obci Koberovy v Českém ráji již tradičně připravujeme bohatý doprovodný program –..ATREA s... | DOMY ATREA ..dusil@atrea...Přijďte si prohlédnout pasivní dům ATREA v Klokočí Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických ..
[zpráva]Podívejte se na redakční rozhovor o aktuálně vyhlášené soutěži ATREA 26.9.2015
Podívejte se na redakční rozhovor o aktuálně vyhlášené soutěži ATREA 26... redakce Na veletrhu ForArch 2015 nám na otázky o podstatě soutěže odpověděl vedoucí obchodu společnosti ATREA,.. Hlavní výhrou je vyplacení celé investované částky za nákup systému vytápění a větrání ATREA...Hlavní výhra / zpětné proplacení nákupu výrobků od společnosti ATREA Druhé místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 6 let Třetí místo / prodloužení záruky na výrobky od společnosti ATREA na 5 let .. chlazení a vytápění společnosti ATREA* .. Jaká je celková délka nové výrobní haly společnosti ..
[zpráva]Kompletní systém ATREA se vyplatí, 2. kolo soutěže stále probíhá! 27.7.2016
Kompletní systém ATREA se vyplatí,.. kdo v době trvání soutěže nakoupil systém od společnosti ATREA a odpověděl na soutěžní otázku "Jaká je celková délka nové výrobní haly společnosti Atrea v Jablonci nad Nisou (v mm)?", měl možnost získat všechny peníze za výrobky ATREA zpět! Certifikát předal šťastné výherkyni Dagmar Holubové vedoucí obchodu pro ČR a SR společnosti ATREA Tomáš Kott...Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí...
[zpráva]Firma ATREA s.r.o. pořádá 18. srpna seminář pro p... 1.8.2005
1.8.2005ATREA s.r.o. Firma ATREA s.r.o. pořádá 18. srpna seminář pro projektanty - topenáře, kteří by chtěli rozšířit svoji oblast projektování o řízené větrání a teplovzdušné vytápění. Společnost ATREA nabízí: větrací jednotky s rekuperací tepla ...
[zpráva]Nové internetové stránky - Domy ATREA – pasivní a nízkoenergetické dřevostavby 13.7.2011
Nové internetové stránky - Domy ATREA – pasivní a nízkoenergetické dřevostavby 13.7.2011ATREA s.r.o. Společnost ATREA s.r.o. Vám představuje nové internetové stránky věnované výstavbě pasivních a nízkoenergetických domů - Domy ATREA.Stránky mají zcela novou grafickou podobu a strukturu,.. Nové stránky Atrea - odkaz Stručný popis jednotlivých sekcí .. Domy ATREA – popis domů v systému ATREA,.. Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Vytápění a příprava teplé vody v typových rodinných domech ATREA 7.5.2012
Vytápění a příprava teplé vody v typových rodinných domech ATREA 7...2012Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Díky malé potřebě tepla je nutné dům vytápět pouze několik dní v roce. V domech ATREA standardně využíváme systém teplovzdušného vytápění a větrání s rekuperací...Pořizovací a provozní náklady v typovém domě ATREA Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Knihovna funkcí pro řízení rekuperačních jednotek Atrea vybavených digitální regulací 29.6.2016
Knihovna funkcí pro řízení rekuperačních jednotek Atrea vybavených digitální regulací 29.6.2016Teco a.s. Pro integraci rekuperačních jednotek firmy Atrea osazených vlastní digitální regulací je nyní ve Foxtrotu k dispozici knihovna AtreaLib. Komunikace mezi systémem Foxtrot a rekuperační jednotkou Atrea probíhá po síti LAN a používá protokol Modbus TCP...
[zpráva]Dny pasivních domů s DOMY ATREA, 9.–11. listopadu 2018, celá ČR 8.11.2018
Dny pasivních domů s DOMY ATREA, 9.–11. listopadu 2018, celá ČR 8.11.2018Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů V rámci mezinárodní akce Dny pasivních domů máte unikátní možnost osobně "zažít" pasivní dům a zeptat se přímo obyvatel na jejich zkušenosti s bydlením... srdečně zveme do vybraných domů ATREA po celé České republice...ATREA s... | DOMY ATREA ..dusil@atrea... +420 602 140 127 Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]E-shop ATREA pro objednání jakéhokoliv typu filtrační textilie jednotek DUPLEX 29.6.2015
E-shop ATREA pro objednání jakéhokoliv typu filtrační textilie jednotek DUPLEX 29.6.2015ATREA s.r.o. Pro zkvalitnění služeb jsme pro vás připravili nový internetový obchod, který slouží pro objednání jakéhokoliv typu filtrační textilie pro všechny dosud vyráběné modelové řady jednotek DUPLEX.Při první návštěvě vyplňte formulář Registrace a po odeslání Vám bude na Váš e-mail zasláno přihlašovací heslo. Poté již můžete plně využívat služeb e-shopu. Pro rychlé vyhledání požadovaného typu filtru zadejte ve vyhledávacím okně velikost jednotky... Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Systémy řízeného větrání a zdrojů tepla ATREA na veletrhu Aqua-Therm 2014 28.2.2014
Systémy řízeného větrání a zdrojů tepla ATREA na veletrhu Aqua-Therm 2014 28.2.2014ATREA s.r.o. Ve dnech 4.–7. 3 2014 se uskuteční 14. mezinárodní veletrh Aquatherm Praha v prostorách PVA Expo Letňany – Praha. Rádi Vás přivítáme v našem zázemí, kde budou zastoupeny všechny naše produktové řady v hale 2, číslo stánku 229.Jednou za dva roky se znovu otevřou brány největšího veletrhu, který je orientován na vytápění, větrání,..Vzduchotechnika na Výstavišti TZB-info pro Aquatherm Praha 2014 Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]3. kolo soutěže ATREA bylo ukončeno a my známe šťastného vítěze! 31.7.2017
3. kolo soutěže ATREA bylo ukončeno a my známe šťastného vítěze! 31.7.2017ATREA s.r.o. Výhercem hlavní výhry ve 3. kole naší velké soutěže se stal pan Miroslav Tolar z Olomouce,.. Dle jeho slov volba na výrobky ATREA padla zejména pro kompaktní rozměry a nízkou hlučnost vybrané rekuperační jednotky,.. Díky účasti v soutěži získal pan Tolar všechny výrobky ATREA zcela zdarma!.. na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA,.. Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!.. Slovensko a Maďarsko pan Tomáš Kott Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Atrea představila ucelený systém pro vytápění, větrání, chlazení a přípravu teplé vody 27.2.2018
Atrea představila ucelený systém pro vytápění, větrání, chlazení a přípravu teplé vody 27.2.2018 redakce Společnost ATREA vyvinula a pro rok 2018 představila poprvé na veletrhu Moderní vytápění novinku v podobě uceleného systému pro zajištění všech energetických potřeb moderního rodinného domu.DUPLEX SET-MAX ucelený systém pro vytápění, větrání, chlazení a přípravu teplé vody Jedná se o systém s označením DUPLEX SET-MAX,..
[zpráva]Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA zná svého vítěze 6.2.2018
Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA zná svého vítěze 6.2.2018ATREA s.r.o. Výhercem hlavní výhry se stal pan Martin Zahrádka z obce Brodce nad Jizerou. Ten si pro svůj dům zvolil systém větrání s rekuperací tepla, s větrací jednotkou DUPLEX 370 EC5 s digitální regulací umožňující řízení na dálku přes internet.Certifikát výherci Martinu Zahrádkovi předával osobně Vedoucí obchodu pro Českou republiku,.. na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA,..Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí! Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Hlasujte o Pasivní dům roku, dům ATREA v Liberci ve finále 27.1.2017
Hlasujte o Pasivní dům roku, dům ATREA v Liberci ve finále 27.1.2017Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2016 hledá, mapuje a oceňuje nejzajímavější úsporné domy na území České republiky...Dům ATREA v Liberci ve finálovém výběru!..Energeticky úsporné stavební řešení (systém DOMY ATREA) doplňuje ucelený systém technických zařízení,.. Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[článek]Proč si pořídit systém řízeného větrání? Rozhovor s majitelem rekuperační jednotky ATREA 5.12.2018
Proč si pořídit systém řízeného větrání? Rozhovor s majitelem rekuperační jednotky ATREA 5.12.2018ATREA s.r.o. Manželé K... vytápění a chlazení ATREA Přečtěte si rozhovor s majitelem využívajícím systém ATREA... Teplovzdušná vytápění a větrací jednotka ATREA,.. vytápění a chlazení ATREASystém řízeného větrání s chlazením a vytápěním pomocí vzduchotechniky,.. vytápění a chlazení ATREA,.. vytápění a chlazení ATREA,.. vytápění a chlazení ATREA, interiér Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Atrea se zúčastní doprovodné výstavy v rámci Konference Regenerace bytového fondu a staveb občanské vybavenosti 2012 25.10.2012
Atrea se zúčastní doprovodné výstavy v rámci Konference Regenerace bytového fondu a staveb občanské vybavenosti 2012 25.10.2012ATREA s.r.o. Srdečně vás zveme na 8. ročník konference, která se uskuteční 13.–14. listopadu 2012 v KC ALDIS Hradec Králové. Najdete nás v předsálí konference.Společnost ATREA se účastní v rámci doprovodné výstavy v předsálí konference, kde je možné se zeptat na vše týkající se rekonstrukce panelových a bytových domů,.. Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Kompaktní rovnotlaká větrací jednotka pro rodinné domy a byty ATREA – DUPLEX 250, 300 Easy 7.12.2013
Kompaktní rovnotlaká větrací jednotka pro rodinné domy a byty ATREA – DUPLEX 250, 300 Easy 7.12.2013ATREA s.r.o. Jednotka DUPLEX EASY je zařízení splňující nejnáročnější požadavky. Může být instalována pod strop, v parapetní, nebo podlahové poloze. Je určena pro komfortní větrání ve všech typech bytových a veřejných budov.Kompaktní větrací jednotka DUPLEX EASY Jednotka DUPLEX EASY je určena pro komfortní větrání ve všech typech bytových a veřejných budov,.. Patentovaná technologie společnosti ATREA. Společnost ATREA nabízí:..
[zpráva]Rekuperace ATREA s tepelným čerpadlem AC Heating ve vzorovém domě firmy RD Rýmařov v Brně 15.12.2010
Rekuperace ATREA s tepelným čerpadlem AC Heating ve vzorovém domě firmy RD Rýmařov v Brně 15... Lubomír KuchynkaAC Heating - tepelná čerpadla s invertorem Tepelná čerpadla AC Heating || Rekuperace ATREA a TČ AC Heating ve vzorovém domě firmy RD Rýmařov v Brně... Právě takový systém byl realizován ve vzorovém domě RD Rýmařov na výstavišti v Brně pomocí vzduchotechnické rekuperační jednotky ATREA Duplex RK3 a tepelného čerpadla AC Heating Convert AW9 s regulačním systémem xCC... Uvedený systém vznikl na základě spolupráce vývojových týmů ATREA a AC Heating kde ATREA přispěla svými ..
[článek]Větrací jednotky s rotačním výměníkem DUPLEX 1500 – 5000 Roto a Roto-N rozšiřují nabídku firmy ATREA 17.8.2016
Větrací jednotky s rotačním výměníkem DUPLEX 1500 – 5000 Roto a Roto-N rozšiřují nabídku firmy ATREA 17.8.2016ATREA s.r.o. Nové jednotky DUPLEX Roto spolu s nástřešním provedením DUPLEX Roto-N rozšiřují sortiment firmy Atrea o další čtyři velikosti větracích jednotek se vzduchovými výkony od 1500 do 5000 m3/h (nominální výkony s tlakovou rezervou min... Společnost ATREA nabízí:..
[článek]Bydlení zalité sluncem s perfektními tepelněizolačními vlastnostmi 5.3.2013
Bydlení zalité sluncem s perfektními tepelněizolačními vlastnostmi 5... Dům od společnosti ATREA je skvělým příkladem zvládnutého návrhu. atrea vzt vzduchotechnika progresion nízkoenergetické hliník dřevohliník izolace izolační dřevěná dřevěné rám rámy pasivní EPD PD NED okna dveře profil profily dřevo eurookna okno plastová oknaPo rozhodnutí postavit si vlastní dům hledali sympatičtí manželé vhodný pozemek nejen ve městě,.. Náhodou jsme na internetu našli odkaz na pasivní domy ATREA,.. Hlavním argumentem pro stavbu pasivního domu v systému ATREA byla cena,.. mezi které patřila dodávka oken ..
[zpráva]DNY PASIVNÍCH DOMŮ 2010 – OPEN DAYS 2.11.2010
.. Využijte jedinečnou příležitost - dny otevřených dveří v unikátním souboru pasivních domů ATREA v obci Koberovy v Českém ráji... Využijte jedinečnou příležitost a přijměte pozvání na víkendové dny otevřených dveří do unikátního souboru pasivních domů ATREA v obci Koberovy v Českém ráji. Společnost ATREA s... Prohlídka souboru 12 pasivních domů a školicího střediska společnosti ATREA s... konstrukce a výstavba pasivních domů v systému ATREA... zástupci společnosti ATREA s... Příjezd Soubor pasivních domů a školicího střediska ATREA s... Více informací a mapa příjezdu (vzorový pasivní ..
[článek]Pasivní domy Koberovy slaví 10 let 11.6.2017
..2017 Společnost Atrea si letos připomíná desáté výročí od vzniku lokality s unikátním souborem 13 pasivních domů v obci Koberovy v Českém ráji... iniciátor celého projektu a jednatel společnosti Atrea v úvodním příspěvku uvedl,.. Jedná se o školicí středisko Atrea...Za soubor pasivních domů Koberovy obdržela společnost Atrea ocenění Energetický projekt roku 2005 a o dva roky později i za realizaci. V systému Atrea je postaveno více než 150 pasivních domů po celé České republice,.. CSc.) Součástí souboru je školicí středisko společnosti AtreaPasivní domy KoberovyV Koberovech stojí celkem 13..
[zpráva]Ohlédnutí za Dny pasivních domů 2011 Koberovy 30.11.2011
Ohlédnutí za Dny pasivních domů 2011 Koberovy 30.11.2011Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Během lektorovaných prohlídek vzorového pasivního domu se účastníci seznámili s principy fungování energeticky úsporných domů,..Společnost ATREA s... na kterém zástupci firmy ATREA s... Společnost ATREA s... Domluvte si osobní konzultaci a prohlídku vzorového pasivního domu ATREA v Koberovech... Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[článek]Větrání (velko)kuchyňských provozů s využitím moderních systémů 26.7.2016
Větrání (velko)kuchyňských provozů s využitím moderních systémů 26.7.2016ATREA s.r.o. Výměna vzduchu v kuchyních a místnostech souvisejících s gastronomickým provozem bývá většinou na okraji zájmu provozovatelů i investorů... ATREA s... Rekuperační digestoř DiNER-T (ATREA s... V tuzemsku tyto digestoře dodává firma ATREA s... větrací stropy ATREA Systémy větracích a osvětlovacích stropů jsou vhodné nejen pro střední a velké kuchyně,.. Tyto nevýhody odstraňuje uzavřené provedení (stropy ATREA TPV,.. Otevřený výdej s použitím TPV ExlusiveČeský dům v Moskvě (realizace uzavřeného ..
[článek]Větrání školních tříd je nutnost. Musí být funkční, ale může být zároveň i hezké 24.4.2018
..2018 Kompaktní jednotka Atrea DUPLEX 850 Inter pro větrání školních tříd si z Aquathermu Praha 2018 odnesla Zlatou medaili... obchodní ředitel společnosti ATREA,..Větrání se ve společnosti ATREA s... Kompaktní jednotka Atrea DUPLEX 850 Inter řeší větrání jednotlivých tříd... Větrací jednotka Atrea DUPLEX 850 Inter pro pro školní třídy může mít různý design Výrobková řada větracích jednotek Atrea DUPLEX Inter se špičkovou digitální regulací RD5 Kompaktní jednotka Atrea DUPLEX 850 Inter pro větrání školních tříd si z Aquathermu Praha 2018 odnesla Zlatou medaili ..
[zpráva]Seminář Pasivní domy – 24. 11. 2011 Koberovy 11.11.2011
Seminář Pasivní domy – 24. 11. 2011 Koberovy 11.11.2011Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Díky velkému zájmu vyhlašujeme další termín semináře pro architekty, projektanty a zájemce o informace o energetických úsporách,..školicí středisko ATREA,.. pasivní dřevostavby v systému ATREA) –.. ATREA s... ATREA s... prohlídka vzorového domu ATREA s výkladem,.. ATREA s... a ATREA s... Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Vyhrajte víkend v pasivním domě v Českém ráji! 4.2.2016
..2016Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Navštivte 4... února 2016 veletrh Dřevostavby na Výstavišti Praha Holešovice a vyhrajte víkendový pobyt pro celou rodinu ve vzdělávacím středisku společnosti ATREA v obci Koberovy v Českém ráji (1... Vyplněný soutěžní lístek vhoďte do boxu na stánku ATREA s... | DOMY ATREA,.. stánek ATREA s... | DOMY ATREA,.. střední hala Průmyslového paláce Výhra Víkendový pobyt (2 noci) pro celou rodinu ve vzdělávacím středisku společnosti ATREA s...Školicí středisko je součástí unikátního souboru 13 energeticky pasivních domů ATREA..
[článek]Nové kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX 250 Easy a DUPLEX 300 Easy 9.12.2013
Nové kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX 250 Easy a DUPLEX 300 Easy 9.12.2013ATREA s.r.o. Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je zařízení splňující nejnáročnější požadavky. Je určena pro komfortní větrání ve všech typech bytových a veřejných budov, zejména je vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy nebo byty bytových domů s decentralizovanými větracími systémy... parapetní a podlahové instalace V této skříni je vestavěn špičkový vířivý protiproudý rekuperační výměník z plastu (účinnost až 93 %) patentované technologie společnosti ATREA,..atrea... ..
[zpráva]Dny pasivních domů – 10. a 11. listopadu 2012 Koberovy 6.11.2012
Dny pasivních domů – 10. a 11. listopadu 2012 Koberovy 6.11.2012Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Jak se staví domy "s téměř nulovou spotřebou energie", jak fungují a jak se v nich žije? Přijměte pozvání do unikátního obytného souboru 12 RD a školicího střediska společnosti ATREA s...Soubor pasivních domů a školicího střediska ATREA s...Podrobnější informace naleznete na webových stránkách společnosti ATREA,.. Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
[zpráva]Seminář Pasivní domy, moderní trendy ve stavebnictví – 17. 4. 2012 Koberovy 30.3.2012
Seminář Pasivní domy, moderní trendy ve stavebnictví – 17. 4. 2012 Koberovy 30.3.2012Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů Hlavními tématy semináře jsou snižování energetické náročnosti budov,..Školící středisko Atrea Koberovy Srdečně Vás zveme na seminář pro všechny zájemce o moderní trendy ve stavebnictví... Školicí středisko ATREA,.. ATREA s... ATREA s... a ATREA s... Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů

 [další stránka >>>]

Témata 2019

technická podpora výrobců