Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Regulované ceny na rok 2019 jsou v Kalkulátoru cen energií TZB - info

Datum: 26.11.2018 12:21  |  Autor: Ing. Jan Schindler, redakce

Zájemci si budou moci srovnat platby za letošní a příští rok, které se změní novými regulovanými cenami. V novém srovnání naleznou ceny dodavatelů na rok 2019 tak, jak je budou obchodníci zveřejňovat.

V Kalkulátoru cen energií TZB-info jsou již regulované ceny pro příští rok k dispozici. To pro uživatele znamená, že se mohou podívat do roku 2019, jak s změní jejich platby vlivem státní regulace. Ve srovnání pro následující rok budou figurovat všechny ceníky, které do okamžiku srovnání nebyly letos uzavřeny, neskončila jejich platnost.

V případě nového zápisu jsme uváděli počáteční datum platnosti rovnající se datu zápisu, aby si mohli zákazníci zkontrolovat výhodnost nové ceny.Po začátku platnosti ceníku jsme datum změnili na to, které je uváděno v ceníku. Do konce roku tak, jako každý rok, tuto praxi opustíme a budeme uvádět platnost nových ceníků jak ji uvádí dodavatelé. To pro zákazníky znamená, že při srovnání produktů budou muset vybrat rok 2019. V aktuálním srovnání budou obsahovat končící ceníky a ceníky, které platností zasahují do příštího roku.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Skupina ČEZ vydělala v prvním čtvrtletí 8,3 miliardy korun

15.5. 19:37   Provozní zisk před odpisy (EBITDA) Skupiny ČEZ dosáhl v prvním čtvrtletí 19,3 mld. Kč, meziročně o 10 % více. Čistý zisk vzrostl o 14 % na úroveň 8,3 mld. více >>>

Jak se zvýší ceny elektřiny v důsledku odchodu německé energetiky od uhlí

11.5.2019 | Ing. Jan Schindler, redakce
Společnost ICIS zveřejnila analýzu dopadu odstavení německých uhlených elektráren na ceny elektřiny v následujících letech. Ceny elektřiny porostou nejen v Německu, ale i v sousedních zemích.

ZPRÁVY BURZOVNÍHO TRHU: 18. TÝDEN 2019

5.5. 9:33   Roční kontrakty elektřiny zlevnily proti předchozímu týdnu v nízkém napětí o 2,6 procenta na 1370 Kč/MWh a cena ročních kontraktů zemního plynu klesla o 5,9 procenta na 538 Kč/MWh. na 538 Kč/MWh. více >>>

Rada ERÚ má nového předsedu a pátého člena

2.5. 20:38   Vedení Rady Energetického regulačního úřadu se ujal nový předseda, stávající člen Rady Jan Pokorný. Do funkce nastupuje také nový člen Rady, Ladislav Havel. více >>>

Nákup na komoditní burze je dnes standardním způsobem zajištění energie

2.5.2019 | Ing. Jan Schindler, redakce
Komoditní burza je účelným a zároveň bezpečným nástrojem k nákupu energií pro instituce i samosprávy měst a obcí, shodli se účastníci konference nazvané Efektivní a bezpečné nákupy energií pro veřejnou a státní správu, kterou 24. dubna v Praze uspořádal Ekonomický deník.

Témata 2019

Vývoj ceny Plynu z první ruky

technická podpora výrobců