Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Registrace v diskuzích TZB-info

Diskuze na portálu TZB-info jsou oblíbeným místem pro sdílení informací, tipů a zkušeností čtenářů. Tým portálu TZB-info si seriózních příspěvků od diskutujících velice váží. Z důvodu snížení anonymity příspěvků a snadnější kontroly dodržování pravidel diskuzí zavádíme registrace diskutujících. Od 1. června 2010 je spuštěn zkušební provoz s nepovinnou registrací.

V čem registrace spočívá?

Po vstupu do diskusního fóra klikněte na odkaz Registrace. Zobrazí se jednoduchý formulář, kde je třeba vyplnit Váš e-mail, jméno, příjmení a zvolit heslo pro přihlášení. Zároveň je třeba potvrdit, že souhlasíte s pravidly diskuzí na TZB-info.

V rámci registrace máte možnost zažádat o zasílání týdenního e-mailového zpravodaje TZB-info, pokud jej již neodebíráte.

Po odeslání formuláře tlačítkem Registrovat je třeba registraci potvrdit kliknutím na odkaz, který Vám bude zaslán na e-mailovou adresu uvedenou ve formuláři.

Po kliknutí na odkaz jste automaticky přihlášeni a můžete se zapojit do diskuzí. Při dalším vstupu do diskuze pak můžete zvolit možnost trvalého přihlášení.

Co registrace přinese čtenářům?

Registrací si vytváříte profil, kde při výběru konkrétního tématu diskuze máte možnost zvolený odkaz zařadit do svých záložek. Registrace tak umožňuje zrychlený přístup k položkám v diskuzi podle Vašich vlastních priorit. Jednotlivé záložky lze samozřejmě kdykoliv mazat a přidávat další.

Spuštění plného provozu povinných registrací plánujeme na 1. červenec 2010. Věříme, že toto opatření naši čtenáři ocení a že přispěje ke zpřehlednění celého diskusního fóra na našem portálu.

Váš tým TZB-info

 
 
Reklama