Skupina KORADO se opět představí na veletrhu FOR ARCH

Datum: 6.9.2017 02:00  |  Organizace: KORADO, a.s.  |  Firemní zpráva

Novinky a inovace ve svém portfoliu představí na veletrhu FOR ARCH přední česká firma zaměřující se na otopné systémy, skupina KORADO.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

tel.:800 111 506, 465 506 111
e-mail:
web:www.korado.cz
Centrální rekuperační jednotky ThermWet
Centrální rekuperační jednotky ThermWet

Ve dnech 19. – 23. 9. 2017 zde uvede novinku v sortimentu – větrací jednotku s rekuperací KORASMART TUBE 2400.

Stánek společnosti KORADO návštěvníci veletrhu naleznou v hale 4, sektor B11.

Jedním ze souběžně probíhajících veletrhů bude i letos FOR THERM zaměřený na vytápění. Hlavním letošním tématem bude život v pasivním domě a řízené větrání. Skupina KORADO zde představí novinku ve svém portfoliu a to, centrální rekuperační jednotky asociovaného člena skupiny KORADO společnosti ThermWet s.r.o.

Společnost KORADO v rámci výstavy odprezentuje i poslední inovace v oblasti konvektorových těles. Vystaveny budou i ukázky originálního potisku čelní desky pro nástěnná otopná tělesa RADIK a RADIK Premium.

Letos poprvé se v rámci veletrhu uskuteční Technologické fórum. Bude se jednat o jednodenní diskusní setkání, které bude pravidelně přinášet informace o aktuálních tématech stavebnictví a představí příklady z praxe.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

FOR ARCH 2017 odstartoval za účasti oborových manažerů a politických špiček

19.9.2017 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Dnes po osmadvacáté otevřel své brány největší český stavební veletrh FOR ARCH 2017. Zahájení veletrhu tradičně provázela i debata projektantů, investorů a dalších zástupců firem ze sektoru stavebnictví spolu s rezortními politiky. S koncem volebního období došlo i na bilancování situace v oboru.

FOR ARCH 2017 začíná již zítra! Co pro vás chystají TZB-info a ESTAV.CZ?

18.9.2017 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Bezpečnost je nově samostatný obor na TZB-info a na FOR ARCHu 2017 mu věnujeme hned tři akce. Budou se zabývat zabezpečením bydlení, požární bezpečností a kamerovými systémy. Nebudou však chybět ani naše veletržní stálice – konzultace k cenám energií a stavebněprávní poradna.

TIPY NA STÁNKY – FOR ARCH Praha 2017

7.9.2017 | redakce
Následující přehled zajímavostí vybírá z nabídky stánků letošního veletrhu FOR ARCH. Může nasměrovat kroky návštěvníků nebo alespoň stručně informovat o novinkách ty, kdo se na veletrh nedostanou. Veletrh FOR ARCH se koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 19. – 23. září 2017.

ESTAV.cz a TZB-info zvou na konferenci „Jak bezpečněji bydlet“

22.6.2017 | Michal Randa, redakce
V pátek 22. 9. 2017 si v Praze na veletrhu FOR ARCH na konferenci Jak bezpečněji bydlet najdou své téma majitelé nemovitostí, nájemníci, ale i zástupci bytových družstev a měst. Stejně jako odborníci – projektanti, architekti a profesionálové z oblasti poplachových systémů určených k ochraně majetku a osob.

9. ročník soutěže Young Architect Award začíná

1.3. 16:00   Účastníci architektonické přehlídky Young Architect Award budou letos hledat řešení, jak znovuoživit periferie našich měst. více >>>

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czAž 6,5 mld. korun ročně „vyhazují“ Češi do kontejneru, protože nezmění dodavatele energiíAkce babího léta na fasádní obklady, zahradní zdi a dlažbuDruhá vlna dotací na kotle začne v hradeckém kraji 30. říjnaVeletrh For Arch 2017: Zahájení za účasti oborových manažerů a politických špiček