Rok vydání:

Vydavatel:

Autor:

Zaměření:             
Novinky
byly nalezeny 3 publikace, zaměření: Elektrotechnika

IP CCTV Guideline - Průvodce návrhem systému síťového videa

autor:kolektiv autorů
vydavatel:ORSEC s.r.o.
rok vydání:2011
formát:A5
rozsah:20 stran
zaměření:Elektrotechnika
dopor. cena:150 Kč
titulka
 
Základem publikace jsou nejnovější informace z Evropské komise pro normalizaci v elektrotechnice (CENELEC), ale také znění platných norem - hlavně systémová norma ČSN EN 50132-1. Publikace je postavena na struktuře mezinárodně uznávaných dokumentů a vychází ze skladby moderních kamerových systémů podle předních světových výrobců (Panasonic, Pelco, Siemens, Dallmeier, Bosch), kteří se v rámci organizace ONVIF od roku 2008 aktivně podílejí na vývoji standardů přímo pro komponenty síťového videa.
Publikace Guideline IP CCTV je postavena na přehledových tabulkách, pomocí kterých je možné provádět jednoznačné shromažďování informací z klíčových míst kamerového systému.
další podrobnosti, koupit zde

Fotovoltaika - budovy jako zdroj proudu

autor:Ralf Haselhuhn
vydavatel:Nakladatelství HEL
rok vydání:2011
formát:A5
rozsah:176 stran
zaměření:Obnovitelná energie, Elektrotechnika
dopor. cena:248 Kč
titulka
 
Kniha je zaměřena na návrh, stavbu, provoz a účinnost fotovoltaických zdrojů elektrické energie instalovaných především na budovách. Přitom vychází z nejnovějších poznatků tohoto rychle se vyvíjejícího se oboru, takže tím přesně naplňuje současnou potřebu realizace investičně a prostorově úsporných a k životnímu prostředí šetrných zařízení tohoto druhu. Rozebírá a vyhodnocuje různé varianty realizace s jejich přednostmi i nedostatky a tím může posloužit k nejoptimálnějšímu řešení pro konkrétní podmínky. Rovněž přináší mnoho rad a doporučení pro jednotlivé profese podílející se na realizaci a provozu těchto zařízení.
další podrobnosti, koupit zde

Speciální elektroinstalace

autor:Karel Dvořáček
vydavatel:
rok vydání:2005
formát:A5
rozsah:104 stran
zaměření:Stavba a energie, Elektrotechnika
dopor. cena:145 Kč
titulka
 
Řadu publikací zaměřenou na problematiku elektroinstalací (Správná a bezpečná elektroinstalace, Komfortní a úsporná elektroinstalace a Rekonstrukce elektroinstalace) autor doplňuje o titul zabývající se elektrickými rozvody ve vybraných náročných prostorech a pro vyšší standard vybavení. Podrobně popisuje elektrické rozvody v koupelnách, saunách i bazénech. Rozsáhlá kapitola je věnována elektroinstalaci v různých speciálních prostorech v zázemí bytu či rodinného domku, jako jsou ordinace, prádelny, skleníky, dílny, nechybí ani elektrické rozvody v zázemí pro chov zvířat. Čtenář zde najde také pojednání o elektrických instalacích souvisejících se zvýšeným komfortem užívání rodinných domků, jako je například elektrické odstraňování námrazy z přístupových cest a schodů či okapových žlabů nebo speciální venkovní osvětlení rodinných domů a zahrad. V knize dále najdete: speciální venkovní osvětlení, elektrické rozvody v prádelně, elektrické vybavení ordinací.

Projekty 2017

Knihovna publikací


Spolupracujeme

Nakladatelství Sobotáles Grada Publishing Nakladatelství Informatorium Společnost pro techniku prostředí UNO Praha s.r.o. Vydavatežstvo Jaga

technická podpora výrobců CAD knihovny

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSuché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchuPovrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy ClassicVýstavba průmyslových objektů je na vzestupu, jejich návrh si zaslouží architekta