Nabídky pracovních míst

Manažer/ka marketingu

vloženo:13.2.2018
firma:Callida, s.r.o.
jméno:Tomáš Svoboda
kontakt:775 333 060
region:Praha, Středočeský kraj

Jsme rychle rostoucí, ale přesto stabilní společnost, vyvíjející vlastní softwarové nástroje a současně jsme partnerem silné globální značky. Náš cíl je pozvednout projekty našich klientů na vyšší úroveň. Máme jasnou představu, kde chceme za několik let být a máme plán, jak cíle dosáhneme.

Hledáme spolehlivého manažera/ku pro marketing, kteří mají zájem se začít podílet na unikátním obchodním plánu.

Náplň práce:
  • řízení a realizace marketingových aktivit
  • sledování plnění marketingového plánu
  • spolupráce při tvorbě ročního marketingového a edičního plánu
  • správa firemních profilů na sociálních sítích
Co požadujeme:
  • znalost fungování marketingu
  • komunikační schopnosti, schopnost ovládat PC
  • zvládne pracovat alespoň 3 dny v týdnu
  • samostatnost
Co nabízíme:
  • veškeré nástroje a zázemí potřebné k práci¨
  • veliký prostor pro seberealizaci
  • práce i na částečný úvazek

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou