Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí

vloženo:5.2.2018
firma:Domestik s.r.o.
jméno:Tomášková
kontakt:tomaskova@domestik.cz
region:Praha, Středočeský kraj

Jsme stále rozvíjející se pražská stavební společnost, specializující se na stavby a rekonstrukce RD, BD, půdních nástaveb, historických fasád. Stavíme v Praze a Středních Čechách. Pro rozšíření kolektivu hledáme vhodného uchazeče na pozici Stavbyvedoucí - Projekt manažer.

Náplň práce:
  • řízení a kontrola prováděných prací na stavbách
  • aktivní účast na kontrolních dnech
  • tendrování profesí
  • zajišťování materiálu
  • zpracovávání podkladů k fakturaci
Co od vás očekáváme:
  • min SŠ vzdělání stavebního směru
  • prokazatelná praxe v řízení pozemních staveb
  • smysl pro detail a pečlivost
  • znalost práce na PC (MS Excel)
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
  • ŘP skupiny B
  • autorizace ČKAIT výhodou, ne podmínkou
Co vám můžeme nabídnout:
  • pracovní místo na HPP či OSVČ – dle dohody
  • kancelář na Praze 6 přímo na metru A
  • možnost vyzkoušení si a načerpání pozice
  • osobní ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • zajímavou různorodou práci, možnost seberealizace
  • práci v přátelském kolektivu
  • férový přístup
  • motivující platové ohodnocení
  • služební telefon, automobil a PC, benefity

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou