Nabídky pracovních míst

Skladník / pracovník logistiky

vloženo:5.2.2018
firma:Evora CZ, s.r.o.
jméno:Zuzana Minaříková
kontakt:minarikova@evora.cz
region:Jihomoravský kraj

Nástup ihned nebo dle dohody

Kde: Provozovna firmy Brno - Šlapanice

Pracovní náplň:
  • Odpovědnost za pořádek ve skladu výrobků a materiálu.
  • Odpovědnost za stav skladu, evidenci a administrativu skladu.
  • Objednávání, naskladňování a kontrola skladového hospodářství.
  • Příjem a výdej materiálu, skládání zboží.
  • Spolupráce s realizačními týmy - vychystávání materiálu dle výčetek z projektové dokumentace TZB
  • Práce převážně s lehkým zbožím či s těžkým zbožím pomocí paleťáku.
  • Tvorba průběžných inventur.
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
  • Práci v přátelském pracovním kolektivu
  • Stravenky 100,-/den
  • Pracovní doba v 1 směnném režimu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
Požadujeme:
  • Praxi na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Zkušenosti s evidencí zboží
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Samostatnost, zodpovědnost a dobrou pracovní morálku
  • Chuť učit se novým věcem
  • Technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B (budete jezdit i dodávkou)
  • Nekuřák

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem na minarikova@evora.cz, tel. +420 530 331 177

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czOdstraňte prach, piliny, písek i vylité tekutiny s jedním vysavačemU domu jim postavili dálnici. Architekti našli řešení, dům prošel kompletní renovacíNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá