Nabídky pracovních míst

Projektant TZB

vloženo:30.1.2018
firma:ALP consulting s.r.o.
jméno:Inka Vondráčková
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha, Moravskoslezský kraj

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče na pozici Projektant TZB.

Náplň práce:
  • navrhování otopných systémů, zdrojů tepla, trubních rozvodů (systémy teplovodní, horkovodní, parní)
  • navrhování hydraulického vyvážení topných systémů
  • navrhování vzduchotechnických zařízení, klimatizačních zařízení, vzduchotechnických trubních rozvodů
  • navrhování zdravotechnických vnitřních instalací
  • tvorba dokumentace všech stupňů podle zadání
  • tvorba soupisů výkonů popř. rozpočtů dané konkrétní TZB profesní části
  • účast na technických jednáních se zákazníkem
  • spolupráce s ostatními profesemi
  • autorský a technický dozor
Požadujeme:
  • VŠ, ŠS, obor TZB
  • Praxe v projektování v oboru min. 1 rok / absolvent s chutí naučit se novým věcem
  • velmi dobrá znalost ACAD
  • znalost kreslení ve 3D - výhodou
  • MS OFFICE
  • autorizace ČKAIT v oboru - výhodou
  • komunikativní znalosti angličtiny
  • řidičský průkaz - skupina "B".
Nabízíme:
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)
Lokalita:
  • Praha/Ostrava

více informací

Témata 2018

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou