Nabídky pracovních míst

Technický poradce

vloženo:11.1.2018
firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
kontakt:marek.kotek@wienerberger.com
region:Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Technického poradce pro Prahu a severočeský kraj (Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Most, Cheb, Sokolov, Tachov, Beroun, Rakovník, Louny).

Pracovní náplň:
  • Odborný a technický servis k výrobkům Porotherm a Tondach u projekčních kanceláří a stavebních firem
  • Získávání informací o projektech
  • Podpora prodejního týmu v technických otázkách
Požadujeme:
  • VŠ stavebního směru podmínkou
  • Praxe v projektování nebo provádění staveb min. 3 roky
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost
  • ŘP sk. B
  • Práce na PC (uživatelsky programy Office, Autocad)
  • Schopnost vyhledávat a identifikovat obchodní příležitost na trhu ve fázi projektové přípravy staveb - výhodou
  • Praxe v projektování, provádění nebo dozorování staveb bytových domů - výhodou
  • Autorizace v oboru pozemní stavby - výhodou
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti - příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, služební automobil a telefon i pro osobní potřebu, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství,...aj.

MZDA 35.000 – 40.000,- Kč hrubého / měsíčně – dle prokázaných schopností a znalostí

Nástup možný od 1.1.2018

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: marek.kotek@wienerberger.com.

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele