Nabídky pracovních míst

Hlavní elektrikář

vloženo:11.1.2018
firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
jméno:Miroslava Bubeníková
kontakt:miroslava.bubenikova@wienerberger.com, tel.+420 383 826 450
region:Pardubický kraj

Pro náš závod v Holicích (Pardubických kraj) hledáme kolegu na pozici hlavního elektrikáře.

Náplň práce:

Vybudování a vedení údržby elektro (pohony, PLC, SCADA, robotika…)

Požadavky:
  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • praxi v oboru
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • ŘP sk. B ,
  • schopnost nacházet nové řešení
Nabízíme:
  • zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru
  • podpora vzdělávání v oboru
  • jazykové kurzy
  • notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké benefity – např. příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, pitný režim, hygienické prostředky k osobnímu použití, čištění pracovních oděvů, zaměstnanecké slevy na výrobky společnosti, právní poradenství, aj.

MZDA dohodou

NÁSTUP možný ihned

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: miroslava.bubenikova@wienerberger.com, Miroslava Bubeníková, tel.+420 383 826 450.

Aktuální články na ESTAV.czKonzultace a novinky Zehnder na veletrhu Infotherma a Moderní vytápění & DřevostavbyHELUZ školení realizačních firem 2018Kostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožíváDo kontejnerů na sklo nepatří sklokeramika ani varné sklo