Nabídky pracovních míst

Technik BOZP+PO

vloženo:11.1.2018
firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
jméno:Miroslava Bubeníková
kontakt:miroslava.bubenikova@wienerberger.com, tel.+420 383 826 450
region:Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici technika BOZP+PO pro naše výrobní závody převážně na Moravě.

Pracoviště je možné na centrále v Českých Budějovicích nebo na některém z výrobních závodů na Moravě – Hranice, Šlapanice.

Hlavní náplň práce:

Technik BOZP a PO seznamuje zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP a PO, které vyplývají z právních a ostatních předpisů a nebo technických norem a koordinuje veškeré související činnosti. Provádí preventivní kontroly míst pracovního výkonu, provádí školení BOZP a PO , spolupracuje při identifikaci, hodnotí rizika a navrhuje opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.

Odpovědnosti:
  • zajištění dodržování zákonných standardů a předpisů v oblasti BOZP a PO
  • implementace prvků BOZP a PO
  • komunikace s orgány veřejného sektoru
  • vyšetřování pracovních úrazů, mimořádných událostí a skoronehod
  • školení zaměstnanců, externích dodavatelů
  • rozvoj a realizace strategií týkajících se BOZP a PO
  • zpracování vyžadované dokumentace
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce, požární prevence
  • koordinátor bezpečnosti práce, požární prevence
  • reporting
  • sledování a zajištění revizí dle legislativy
Požadavky:
  • SŠ/VŠ
  • praxe v oboru
  • platná způsobilost v prevenci a hodnocení rizik
  • platná způsobilost preventisty PO
  • znalost anglického jazyka – minimální úroveň B1
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilita
  • nástup možný ihned
Nabízíme:
  • zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • služební vůz
  • další vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity – příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění

NÁSTUP možný ihned

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: miroslava.bubenikova@wienerberger.com, Miroslava Bubeníková, tel.+420 383 826 450.

Aktuální články na ESTAV.czKonzultace a novinky Zehnder na veletrhu Infotherma a Moderní vytápění & DřevostavbyHELUZ školení realizačních firem 2018Kostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožíváDo kontejnerů na sklo nepatří sklokeramika ani varné sklo