Nabídky pracovních míst

Referent BOZP a projektů

vloženo:11.1.2018
firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
kontakt:jan.krizan@wienerberger.com
region:Olomoucký kraj

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici referenta BOZP a projektů pro náš závod Jezernice Lipník nad Bečvou.

Pracovní náplň:

Referent BOZP a PO spolupracuje s ředitelem závodu a technikem BOZP a PO při implementaci a následném plnění požadavků veškerých předpisů BOZP, PO a projektů lokálních i mezinárodních:

  • vytváření plánu BOZP
  • navrhuje zlepšení v oblasti BOZP
  • podílí se na interních BOZP kontrolách/prověrkách
  • účastní se jednání s orgány inspekce práce a orgány státního zdravotního dozoru
  • pravidelně kontroluje technologické postupy z hlediska BOZP a upozorňuje na možná rizika
  • spolupracuje s centrálou společnosti ve Vídni na BOZP projektech
  • školí vstupní i pravidelná zákonná BOZP témata
Hlavní náplň práce:

Technik BOZP a PO seznamuje zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP a PO, které vyplývají z právních a ostatních předpisů a nebo technických norem a koordinuje veškeré související činnosti. Provádí preventivní kontroly míst pracovního výkonu, provádí školení BOZP a PO , spolupracuje při identifikaci, hodnotí rizika a navrhuje opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.

Požadujeme:
  • SŠ - ideálně technického zaměření
  • zkušenost v oblasti BOZP a PO výhodou
  • znalost NJ nebo AJ – pokročilá úroveň
  • znalost PC (především MS Office) – uživatelská úroveň
  • technické myšlení a základní znalosti techniky výhodou
  • důslednost, zaměření na výsledek
  • flexibilita
  • spolehlivost, čestné a přímé jednání
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, 13. plat, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství,..aj.

NÁSTUP možný od 1.1.2018

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na adresu Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. Jezernice 75131, nebo e-mail: jan.krizan@wienerberger.com.

Aktuální články na ESTAV.czKonzultace a novinky Zehnder na veletrhu Infotherma a Moderní vytápění & DřevostavbyHELUZ školení realizačních firem 2018Kostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožíváDo kontejnerů na sklo nepatří sklokeramika ani varné sklo