Nabídky pracovních míst

Projektant pozemních staveb - senior

vloženo:3.12.2017
firma:Energy Benefit Centre
jméno:Ing. Libor Novák
kontakt:libor.novak@energy-benefit.cz
region:Jihočeský kraj

Pro rozšíření činnosti nové pobočky v Českých Budějovicích hledáme do našeho profesionálního a kreativního týmu kolegyni/kolegu na pozici projektant pozemních staveb. Kromě standardního Autocadu uvítáme ochotu učit se nové věci. Případná znalost tvorby projektů budov založených na informačním modelu (BIM), pomocí software REVIT je ocenitelnou výhodou. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací, fotovoltaika nebo fototermika jsou na denním pořádku. Novostavby cílíme nízkoenergetickým, nulových, pasivním až aktivním směrem.

Náplň práce:
  • Projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • Vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • 3 letá praxe v oboru - pozemní stavby
  • Znalost práce na PC (Autocad, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení – od 35 tis. Kč/měsíc
  • Předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Možnost spolupráce i na zkrácený pracovní úvazek
Výhodou:
  • Znalost kreslícího programu REVIT
  • Orientace v energetických dokumentech a souvisejících výpočetních programech – PENB, Energetický audit, Energetický posudek, Energie, Protech
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nástup možný ihned.

Svoje písemné nabídky s fotografií a profesními životopisy prosím posílejte na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz

Ing. Ludvík Zíma – ředitel pobočky ČB
tel: 724 158 343
e-mail: ludvik.zima@energy-benefit.cz

Ing. Libor Novák – ředitel společnosti
tel: 270 003 301, 724 321 332
e-mail: libor.novak@energy-benefit.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na RakovnickuZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty