Nabídky pracovních míst

Technolog

vloženo:30.11.2017
firma:KERMI, s.r.o.
jméno:Monika Skorepova
region:Plzeňský kraj

Hledáme zaměstnance na volnou pracovní pozici: Technolog

Náplň práce:
  • technologický dohled na výrobu
  • zavádění nových výrobků a technologií do výroby
  • spolupráce při pořizování nových strojů a zařízení
  • optimalizace výrobních procesů
  • provádění funkčních zkoušek materiálů
  • realizace a podílení se na technických projektech
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní)
  • možno obsadit i absolventem
  • znalost technologie svařování, pájení a tváření
  • znalost německého jazyka
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu neurčitou!
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu!
  • zajímavé finanční ohodnocení, vč. bohatého systému firemních benefitů!
  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

Nástup možný ihned!

Více informací naleznete zde.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na RakovnickuZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty