Nabídky pracovních míst

Projektant - technik specialista

vloženo:30.11.2017
firma:MEIBES s.r.o.
region:Praha
Náplň práce:
  • projektování aplikací zejména v oblasti bytové výstavby, komerčních budov a průmyslových objektů
  • práce v návrhovém programu TechCON, Protech, AutoCad, Excel
  • znalostní podpora obchodního týmu společnosti
  • znalostní podpora odborných projektantů
  • komunikace a spolupráce s technickými týmy regionálních obchodních kanceláří Climate Control v Evropě
  • znalostní a organizační spolupráce při realizaci projektů
Očekáváme:
  • VŠ vzdělání obor TZB
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • kreativní a proaktivní přístup k práci
  • komunikativnost, samostatnost a schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • náborový příspěvek
  • zajímavou práci v mladém týmu a v rámci mezinárodního koncernu
  • profesní růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • plus řada dalších firemních benefitů

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Praha, sídlo společnosti

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na RakovnickuZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty