Nabídky pracovních míst

Projektant TZB (ÚK, ZTI)

vloženo:29.11.2017
firma:PRIMA PROJEKT - SK s.r.o.
jméno:Tomáš Kozák
kontakt:amyikozak@gmail.com, +421 948 788 658
region:Slovensko

Projekčná firma PRIMA PROJEKT - SK s.r.o. pôsobiaca v Žiline hľadá kolegu na pracovnú pozíciu projektant TZB (UK, ZTI). Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Riešime projekty bytovej a občianskej výstavby, priemyselné haly a pod.

Náplň práce:

vypracovanie projektovej dokumentácie pre profesiu TZB "Vykurovanie" a "Zdravotechnika". pre všetky úrovne dokumentácie: štúdia, dokumentácia pre územné rozhodnutie, dokumentácia pre stavebné povolenie, tendrová dokumentácia s výkazom výmer, dokumentácia pre realizáciu stavby

Požadujeme:
  • VŠ v odbore TZB, technika prostredia budov
  • vhodné pre absolventa
  • AutoCAD pokročilý
  • Revit výhodou
  • MS World, MS Excel
  • CENKROS výhodou
  • TechCON výhodou
  • vodičský preukaz "B" výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • schopnosť samostatne pracovať na projektoch
  • zodpovedný prístup k práci
  • schopnosť komunikovať s ostatnými profesiami (architektúra a pod.)
Ponúkame:
  • hlavný pracovní pomer, živnosť
  • flexibilný pracovný čas
  • priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve
  • spoluprácu na zaujímavých projektoch
  • zaškolenie v oblasti projektovania TZB
  • mobilný telefón, auto
  • individuálny prístup k pracovným podmienkam

Miesto výkonu práce: Žilina (Žilinský kraj) Slovensko

Nástup možný ihneď.

Životopis posielať na mail: amyikozak@gmail.com

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na RakovnickuZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty