Nabídky pracovních míst

Projektant senior - technická zařízení budov

vloženo:12.11.2017
firma:Energy Benefit Centre
jméno:Ing. Libor Novák
kontakt:libor.novak@energy-benefit.cz, 724 321 332
region:Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegyně a kolegy na pozici projektanta technických zařízení budovy se specializaci na vytápění nebo vzduchotechniku, případně chlazení budov. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné novostavby či rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako tepelná čerpadla - elektrická, absorpční plynová, nucené větrání s rekuperací, fototermické soustavy či fotovoltaické systémy jsou na denním pořádku. Novostavby projektujeme s využitím programu REVIT, za kontinuálního vzdělávání a posunu v BIM, které cílíme nízkoenergetickým až pasivním směrem. V rámci rekonstrukcí budov převažují budovy podléhající památkové ochraně.

Náplň práce:
  • projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • znalost práce na PC (Autocad, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • znalost kreslícího programu REVIT – výhodou
  • schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr, případně spolupráce na ŽL
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající, nejen při znalosti sw REVIT
  • pro držitele autorizace finanční ohodnocení od 40 tis.Kč/měsíc
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací

Místo výkonu práce (kdekoliv na našich pobočkách):
Praha, Brno, Hradec Králové, České Budějovice

Nástup možný ihned.

Svoje písemné nabídky s profesními životopisy a fotografií prosím posílejte na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz
Ing. Libor Novák - ředitel společnosti
tel: 270 003 301, 724 321 332
e-mail: libor.novak@energy-benefit.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czVýprodej měřicích přístrojů TestoOhřev teplé vody: Úvodní rozvaha a normyPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesa