Nabídky pracovních míst

Projektant silnoproudu

vloženo:8.11.2017
firma:JKS Elektroprojekce Praha s.r.o.
kontakt:jks@jksprojekce.cz
region:Praha

Projekční kancelář se sídlem v Praze, zabývající se komplexním navrhováním elektrorozvodů pro občanskou a komerční vybavenost, hledá zájemce o práci v oblasti projektování silnoproudých rozvodů k dlouhodobé spolupráci.

Náplň práce:
  • Zpracování projektové dokumentace, návrhy technických řešení.
  • Komunikace s klienty a technickou podporou.
  • Vhodné i pro absolventy, zaškolíme.
Požadujeme:
  • Ochotu k průběžnému vzdělávání, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.
  • Znalost SW AutoCad a Office, Revit výhodou.
  • Základní orientace v silnoproudé elektrotechnice.
Co nabízíme:
  • Práci na zajímavých projektech (administrativní objekty, obchodní centra, bytová výstavba, výrobní závody, nemocnice apod.).
  • Zaškolení, získání zkušeností.
  • Perspektivní stabilní zaměstnání s odpovídajícím ohodnocením.

Kontakt:
V případě zájmu zašlete životopis na email jks@jksprojekce.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czVýprodej měřicích přístrojů TestoOhřev teplé vody: Úvodní rozvaha a normyPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesa