Nabídky pracovních míst

Technik TZB, realizátor projektů

vloženo:12.10.2017
firma:KLIMA RAPID, spol. s r.o.
jméno:Karel Fladnera
kontakt:kristyna@klimarapid.cz
region:Praha

Společnost KLIMA RAPID, spol. s r.o. hledá na HPP TZB technika pro technické zpracování zakázek na TZB, klimatizační zařízení a tepelná čerpadla.

Náplň práce:

Zpracování nabídek na tepelná čerpadla, klimatizace a vzduchotechniku, koordinace montáží, komunikace s klienty, technické prohlídky před montáží

  • Budete zodpovědný/á za komunikaci se zákazníky, zodpovídání technických dotazů a koordinaci montáží, či jezdit na technické prohlídky na místě montáže
  • Budete identifikovat, analyzovat, navrhovat ideální řešení klimatizace, topení či vzduchotechniky
  • Budete připravovat podklady pro správnou montáž a fakturaci zakázky
  • Budete odpovědný/á za realizaci zakázek od prvotní poptávky po předání díla a jeho fakturaci
Požadujeme:

alespoň středoškolské vzdělání pro zpracování a realizaci výše citovaných činností.

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru TZB výhodou
  • Nutná znalost problematiky TZB
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • Praxe v oboru výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B1 výhodou
Co vám můžeme nabídnout:
  • Zajímavou práci na projektech dodávek TZB a klimatizačních zařízení
  • Fixní plat s bonusovou složkou na bázi měsíčních výsledků
  • Nestereotypní práce (každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka)
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké bonusy (stravenky, mobilní telefon, příspěvek na sport a.j.)

Místo výkonu práce: Praha

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze