Nabídky pracovních míst

Obchodně technický zástupce

vloženo:11.10.2017
firma:JANKA ENGINEERING s.r.o.
jméno:Kristýna Harantová
kontakt:kristyna.harantova@janka.cz
region:Praha
Náplň práce:
  • Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky na tuzemském
  • trhu
  • Akviziční cesty a prezentace firmy u zákazníků
  • Technická a obchodní příprava nabídek
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
  • Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
  • Aktivní komunikace se zákazníky
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ (obor strojírenství, stavebnictví výhodou)
  • Praktické zkušenosti z oblasti prodeje služeb a výrobků (technické produkty
  • výhodou)
  • Velkou výhodou je předchozí zkušenost v oblasti TZB
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • Flexibilita, samostatnost, ochota cestovat v rámci svěřeného regionu
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Odborná školení
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze