Nabídky pracovních míst

Projektant příp. kreslič - pozemní stavby, TZB

vloženo:4.10.2017
firma:Energy Benefit Centre
jméno:Ing. Zdeněk Zachariáš - ředitel pobočky
kontakt:733 659 460, zdenek.zacharias@energy-benefit.cz
region:Jihomoravský kraj
Náplň práce:
  • V rámci zpracování PD: zaměření a zkreslení pasportů objektů, překreslování stavebních výkresů dle pokynů, předloh…
  • Po zapracování: projekční činnost – zateplování objektů, stavební úpravy, novostavby
  • TZB (výměna zdrojů – pevná i plynná paliva, TČ atd.), VZT, ZTI …
  • V případě potřeby inženýrská a administrativní aj. činnost spojená s projekty i s prací pobočky (např. komunikace s dotčenými orgány a správci sítí, vlastníky pozemků apod.)
Požadujeme:
  • Pečlivost, pracovitost, efektivitu, spolehlivost
  • SŠ vzdělání stavebního směru, příp. absolvent VŠ (zaměření pozemní stavby příp. TZB)
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Dobrá znalost kreslícího 2D programu AutoCAD, příp. 3D programu (výhodou Revit)
  • Vlastní pracovní vybavení výhodou (zpočátku)
  • Schopnost samostatně a efektivně pracovat
  • Výhodou předchozí prokazatelná praxe
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní renomované společnosti v oblasti energetických dotací
  • Férové pracovní prostředí v pobočce firmy v Brně
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu i efektivitě (pobočky i jednotlivce)
  • Spolupráci na zajímavých projektech a rozličných souvisejících činnostech
  • Získání cenných zkušeností s kompletním průběhem a vedením zakázek, realizací aj.
  • Možnost spolupráce na plný či částečný úvazek, např. i na ŽL/DPP apod.
  • Pro zaměstnance další benefity (stravenky, služební mobil, 5 týdnů ŘD)
  • Možnost firemního školení programu REVIT (kreslení v 3D)

Nástup možný po dohodě ihned!

Svoje písemné nabídky s profesním CV a s uvedením vlastní orientační představy očekávaného finančního ohodnocení i s aktuální fotografií prosím posílejte výhradně elektronicky na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz
Ing. Zdeněk Zachariáš - ředitel pobočky Brno, zdenek.zacharias@energy-benefit.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czVinylová podlaha: Podklad, pokládka a netradiční aplikaceNa pečovatelské byty nebo bezbariérové domy půjde 300 mil. KčPostup odvzdušnění otopné soustavyČeský ostrovní dům získal Ekologického Oskara a míří do světového finále