Nabídky pracovních míst

Vedoucí oddělení TZB

vloženo:26.9.2017
firma:Haidy a.s.
jméno:Miloš Doležal
kontakt:milos.dolezal@haidy.cz
region:Praha
Pracovní náplň:
  • Vedení stávajícího oddělení TZB.
  • Technické poradenství, podpora a prezentace produktů společnosti zákazníkům.
  • Technická podpora a poradenství v rámci společnosti HAIDY.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a zodpovědnost za obchodní výsledky tohoto oddělení.
  • Tvorba cenových nabídek a technických řešení.
  • Koordinace realizačních týmů a projektantů.
  • Zajištění plynulého chodu oddělení TZB
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek.
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Velmi dobré platové ohodnocení. Firemní benefity.
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru).
  • Zkušenosti s obchodem v oboru stavebnictví, ev. strojírenství.
  • Znalosti z oboru TZB (především vzduchotechnika, vytápění, chlazení), čtení technických výkresů.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Schopnost řídit kolektiv podřízených pracovníků.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office – Word, Excel).
  • Komunikace v Aj či Nj výhodou.

Vysoké pracovní nasazení a orientaci na kvalitu a výsledek. Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, pečlivost a odolnost vůči stresu.
Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: milos.dolezal@haidy.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze