Nabídky pracovních míst

Technický dozor + konzultant HVAC (TZB)

vloženo:25.9.2017
firma:ALP consulting, s.r.o.
jméno:Inka Vondráčková
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče na pozici Technický dozor + konzultant HVAC (TZB).

Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru TZB
  • Zkušenosti z projekce a realizace VZT či Chlazení případně MaR minimálně tři roky
  • Znalost AJ
  • Zkušenosti s certifikací LEED či BREEAM výhodou
  • Zájem o rozšiřování znalostí v oblasti certifikací LEED/BREEAM
  • Znalost energetických modelů výhodou/ne nutností (např. program HAP, eQuest)
Náplň práce:
  • Technický dozor(část TZB) investora při realizaci výstavby průmyslových, komerčních a bytových staveb
Nabízíme:
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • profesní růst
  • notebook
  • mobil
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění s příspěvkem zaměstnavatele.....)
Termín nástupu:
  • dle dohody

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze