Nabídky pracovních míst

Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ

vloženo:25.9.2017
firma:ALP consulting, s.r.o.
jméno:Inka Vondráčková
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ.

Náplň práce:
  • stanovení nebo kontrola výměr prací a dodávek TZB
  • kontrola ocenění změn projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturace dodavateli
  • spolupráce s Project Managementem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • kontrola project managerů na jednotlivých stavbách
  • účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice
  • výběr a kontrola dodavatelů
  • kontrola uzavírání SoD
  • kontrola, koordinace, řízení prací a projektů
  • kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací
  • kontrola kvality provedených prací
  • kontrola a kompletnost projektové dokumentace
  • dokumentace skutečného stavu
  • řízení kontrolních dnů
  • příprava a předání díla objednateli
  • odstranění vad a nedodělků, vícepráce
  • řešení a dohled nad reklamacemi
Požadavky:
  • VŠ-SJ - obor TZB s praxí v oblasti TZB minimálně 5 let
  • zkušenost s oceňováním stavebních prací a dodávek
  • kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti elektro -
  • silnoproud a slaboproud
  • nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • autorizace – podmínkou
  • přirozená autorita
  • schopnost dohlížet na projekty a project managery
Nabízíme:
  • zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu
  • CME
  • účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech
  • program profesního růstu zaměstnanců
  • jazykové kurzy
  • stravenky

Možnost práce na HPP nebo IČO.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze