Nabídky pracovních míst

Obchodní zástupce

vloženo:20.9.2017
firma:ASIO NEW, spol. s r.o.
kontakt:polaskova@asio.cz, 548 428 108
region:Jihomoravský kraj

Společnost ASIO, spol. s r.o. podnikající v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků, expandující i do zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro dodávky zařízení na čištění odpadních a průmyslových vod, případně úpravny vod.

Náplň práce:
  • Budování a rozvíjení obchodních kontaktů
  • Projektové a finanční řízení s orientací na kladný výsledek
Očekáváme:
  • Prokazatelné obchodní výsledky
  • Schopnost motivovat a řídit tým
  • Ochotu plnit cíle v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení
  • Schopnost systematicky pracovat a řídit více projektů najednou
Odborné předpoklady:
  • Zkušenost práce s řízením obchodu a vedením lidí
  • Výborná znalost angličtiny, ruština výhodou (export manažer)
  • Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní počítačové dovednosti
Nabízíme:
  • Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
  • Mzdu vázanou na hospodářský výsledek, zohlednění referencí a zkušeností
  • Mobilní telefon, notebook, služební vůz i k soukromým účelům
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, účast na konferencích

Pracoviště: kancelář v Brně, cestování k zákazníkům

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: polaskova@asio.cz, nebo informace na: 548 428 108.

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czVinylová podlaha: Podklad, pokládka a netradiční aplikaceNa pečovatelské byty nebo bezbariérové domy půjde 300 mil. KčPostup odvzdušnění otopné soustavyČeský ostrovní dům získal Ekologického Oskara a míří do světového finále